Duchesse

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   35 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2019. január 9.

Kiszerelés:   35 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

Juccimo

2020. szeptember 13.

Hát én megdöbbenve olvasom a sok jó véleményt :D
Véletlenül először egy másik típushoz írtam a véleményemet, nem jutott eszembe németül keresni, de akkor idemásolom:
Nagyon vastag, a belseje foszlós, szinte magába szívja az összes micellás vizet, az arcomra semmi nem jut, ráadásul a vattakorongok vastagsága sem egyforma. Az ára ehhez képest horror, sajnos az utamba eső drogériában még ez volt a legmegfizethetőbb, de az biztos, hogy vattakorongot legközelebb valahol máshol veszek, sokkal jobb minőséghez lehet jutni sokkal jobb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Hát én megdöbbenve olvasom a sok jó véleményt :D

wildrose

2020. szeptember 13.

Puha, jó nedvszívó és nagyon jó minőségű vattakorong.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Puha, jó nedvszívó és nagyon jó minőségű vattakorong.

Lencseee

2019. szeptember 2.

Az összes létező drogéria, összes létező saját márkás vattapamacsát (sőt Lidl es Aldi termékeit is) kipróbáltam. Hosszú út volt😂 ez a legjobb nekem. Mint az előttem vélemenyezők, én is úgy tudom jellemezni, pont megfelelő vastagságú, nem szöszöl, puha, ami nekem nagyon fontos, mert az arcomat nem karistolja, mint némelyik és a tapintása/érzete sem műanyagos, mint egyes márkáknak. Sőt az ár-mennyiség összehasonlításban sincs jobb ennél. Én úgy vagyok ezzel, mint a micellás vízzel, sokat próbáltam, de most már megvan, és másra/újra már nem költöm a pénz, még kiprobálás céljából sem, mert az 50%-os elégedettlenségi faktort (vagy jó lesz, vagy nem) már nem vállalom be, ha tudom, melyik is a legjobb nekem. Remélem, örökké gyártják😉 Megtalaltam az Igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Rainbowgirl14

2019. augusztus 30.

Ez a legjobb minőségű vattakorong, amit eddig használtam. Vastag, puha, nem szöszölődik. A 140 db-os kiszerelést szoktam venni, nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Boriskajuliska

2019. május 26.

Ennél vastagabb vattakoronggal még nem találkoztam! Puha, vaskos és nem szöszöl. Egy -egy darab elég szemenként, szinte soha nincs szükség harmadikra ezért annk ellenére hogy csak 60 db-os elég gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 26.

francais

2019. május 26.

Évek óta ezt használom, szépen egyben marad használat közben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Évek óta ezt használom, szépen egyben marad használat közben.

szilvia.bano

2019. január 4.

Ebelin korongvattát váltottam fel erre, mert szöszölődött, nem voltam megelégedve a minőségével, annak ellenére, hogy évek óta használtam. Ez nem szöszölődik, jobb az anyaga, már tapintásra érezhető a különbség. Ugyanaz az árkategória, de sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.