Duri

Ár:   2000-2300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 18.

Ár:   2000-2300 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szupergyorsan száradó fedőlakk, ami tartossá teszi a manikürt. Teljesen átlátszó, nagyon híg, vizes hatást biztosít. Alapként is használható, hogy megelőzzük a körmünk besárgulását.

Toluene, formaldehyde, DBP mentes

Ildie

2015. február 15.

Sajnos nincs a dobozán INCI lista :(
Tényleg nagyon gyorsan szárít, nagyon szép lesz az eredmény.
Nagyon szeretem a kis drágát, a gagyibb lakkokat is egész jóvá teszi.
A honlapon 10 usd (2800 ft) én szerencsére 1800 ft ért megkaparintottam, és kb ennyi a dm es fedőlakk is, amik sokkalta gagyibbak.
A legjobb benne, hogy nem csalja el a körömlakk színét egyáltalán.

Többféle színű, fajtájú, márkájú lakkon próbáltam, és nagyon remekül működik. Alappal egy OPI, Essie vagy China Glaze lakk egy egész hétig kifogástalan állapotban megmarad. (mondjuk mosogatógépünk van, így csak lábasokat mosogatok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Sajnos nincs a dobozán INCI lista :(
Tényleg nagyon gyorsan szárít, nagyon szép lesz az eredmény.
Nagyon szeretem a kis drágát, a gagyibb lakkokat is egész jóvá teszi.
A legjobb benne, hogy nem csalja el a körömlakk színét egyáltalán.