duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbertie, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

loju

2015. május 12.

Hát ez tényleg olyan, mint egy nap a tengeren. Jó kis nyári illata van. A márka többi termékéhez hasonlóan ez is nagyon jó krémesen habzik, jó árban van. Egyszóval megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

natasha

2013. július 31.

Nézegettem a polcon a Dusch Das tusikat,mondom nyár is van kék színű is,illata olyan tenger kék illat,összetevői is tetszenek na ez jó lesz nekem! Így jött szépen velem haza.
Állaga kicsit hígas,könnyed,remekül habzik a szivacson,felfrissültnek érzem magam utána,illatát már a zuhanyzás közben nem érzem.Nem szárít szép lesz a bőröm tőle,azonban csak amiatt vonok le egy csillagot,mert fürdés után kis kiütésem lesz a vállamon és a nyakamon ami viszket is,de aztán pár óra mulva megszünik. Ez érdekes. Adok egy négyest,emiatt nem fogom újra venni ezt a fajtát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

bbertie

2013. június 2.

Nagyon szeretem a Duschdas tusfürdőket, eleve szereetek mindent, ami német, de ezek a tusfürdők...hatásra nem mondom, hogy a legjobb amivel valaha találkoztam, bár abszolút nem szárít, egyszerűen teszik, amit kell: tisztítják a bőrt.
De imádom a designt, az illatukat, azt, hogy mindig jókedvre derítenek, és nem utolsó sorban az árukat!
Ezt a nyaralásra néztem ki, bár nem a tengerhez megyünk, de ezzel a tusfürdővel úgy fogom érezni magam. Nagyon jó tiszta, frissítő illata van. Aki elolvassa a német oldalt, tényleg igaz...ahogy beleszagoltam....mint a napsütötte tengerpart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.