DXN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildiki, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A legjobb minőségű pálmaolaj és ganodermakivonat tartalmával minden masszázs kitűnő kelléke. A pálmaolaj gazdag E-vitaminban, ami egy erős antioxidáns, mely képes csökkenteni a kártékony szabadgyökök számát a testben. Kortól és bőrtípustól függetlenül használható. Alkalmazható továbbá kisebb sérülések, égési sérülések, izomgörcsök esetén. Mivel természetes alapanyagokból készült, naponta alkalmazható akár érzékeny bőrre is.

Ildiki

Korcsoport: >54
2014. november 17.

A DXN organikusan termesztett és hidegen sajtolt pálmaolajat használ a készítményeiben. A pálmaolaj nagy mennyiségben tartalmaz E-vitamint, K-vitamint, béta-karotint, antioxidánsokat. Öregedésgátló hatása közismert. Intenzíven regenerálja, védi, hidratálja és rugalmassá teszi a bőrt.
Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású, segíti a sérült felületek hámosodását.
Mindenre ezt használom, amit kényeztetni szeretnék ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 17.

Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású, segíti a sérült felületek hámosodását.
Mindenre ezt használom, amit kényeztetni szeretnék ;)

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil

pecsétviaszgomba szárának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.