DXN

Ár:   2655 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cs.brigo, Módosítva: 2015. július 7.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Adalékanyagot mesterséges anyagot nem tartalmaz!

Csibedli

2016. augusztus 12.

Egyszer kipróbáltam. Teljesen meg voltam vele elégedve, de az árát nagyon borsosnak találtam. Értem én, hogy a Ganoderma drága, de akkor is. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

anikof

2015. november 24.

Szappanként nem igazán használom, mert a folyékonyat helyezem előtérbe, viszont arcra tökéletes! Nedves bőrre felviszem, habosítom, és pár perc múlva lemosom. Közben érzem én is a húzó hatását, mintha szárítana, de miután lemostam olyan tiszta és selymes a bőröm, amilyet kevés arctisztító tud nyújtani. Mintha a gyulladást is levinné, és nem okoz sem irritációt, sem újabb pattanásokat. Szerintem árban is rendben van, szóval merem ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Jenniii92

2015. február 21.

Nagyon szeretem, szépen leszárítja a pattanásokat csak sajnos nem előzi meg az újabbak kialakulását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Díva.96

2015. január 11.

Pár napja kezdtem el használni és már az első tesztelés után selymes lett az arcom és a kezem is.Annyira puha és egész nap megmarad ez az érzet.Kézkrémet nem is fogok többé használni.:) A gyulladt pattanást nem vitte le,de kitartóan használom és jelentkezni fogok a részletekkel.:)

Update:
Amióta használom a szappant a hormonális gyulladt pattanások is vissza húzódtak.Elképesztő :) Napi 2x használom reggel és este illetve egy kis teafával megfűszerezve :) Szerintem minden bőrtípusra jó.Anyukám is használja ő is érzi használat közben hogy húzza össze az arcát és mikor lemossa pihe-puha :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Update:

onlinekavezo.hu

2014. április 10.

Sokáig elég ez a szappan és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

Sokáig elég ez a szappan és az illata is kellemes.

sarai00011

2013. május 25.

5 csillag, bár csodaszernek egyelőre nem mondanám. :)
Az arcomat is megmostam vele, és nem lett néhány számmal kisebb a bőröm a fejemnél. :)
És az illata is tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 25.

5 csillag, bár csodaszernek egyelőre nem mondanám. :)
És az illata is tetszik.

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.