DXN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cs.brigo, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Összetörve, vízzel keverve kiváló pakolás maszk készíthető belöle. A kék és zöld alga jól táplálja a bőrt.

lysza1985

2017. május 2.

én szoktam szedni kúraszerűen, egy hosszabb vírusos fülfájás-szédülés kombóból jól kihozott, ill. a családban májproblémák is szépen javultak tőle. Drága, de megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

bandita

2013. június 18.

A spirulina nagyon okos dolog szerintem. Emberi fogyasztásra szánt táplálékkiegészítő formájában még nem fogyasztottam, de a díszhalaim számára vásárolt jó minőségű díszhaltápomban ez az algaféleség megtalálható.
Idézet az akvarisztika tanácsadó könyvemből a spirulina algával kapcsolatban: "életfontosságú esszenciális aminosavakat, többféle vitamint, ásványi anyagokat és nyomelemeket tartalmaz"
Elnézést kérek, amiért csillagozok, talán nem korrekt, hogy a halaim élménye alapján értékelek, de bizalmat szavazok ennek a terméknek a tapasztalataim alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 18.

Ildiki

Korcsoport: >54
2013. június 18.

Szívesen fogyasztok olyan táplálékkiegészítőt, amit a bőrömre is kenhetek. Te megennéd az arcpakolásodat?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 18.