e.l.f.

Ár:   1043 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   Müller, online

Vibráló, fémes hatást kölcsönző folyékony szemhéjfesték. E vitamint tartalmazó hidratáló formulával

6 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Veronika8614

2020. március 2.

Nem rossz, gyonyoruen mutatott a szemhelyamon, de sose nyultam erte, nem szeretem a folyekony szemfesteket, nekem macerasabb mint a puder hasznalata, es nem is tul tartos. Az en szemhejam olajos nagyon, ugyhogy nekem nyilvan ezert. Szep a szine, a pigmentacio is jo, a rozsasabb arany volt meg, nem glitteres, inkabb femes hatasu telleg, nem irritalt, de elajandekoztam, hogy ne romoljon ram.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.