e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

Szemhéjfestésre szolgáló, azon belül is szemhéjárnyalásra kifejlesztett ecset. Hossza 14,5 cm, a sörtéké 1,5 cm. Az elf stylistjai elsősorban Minerals termékeink használatához ajánlják. A Bamboo ecsetek gyártása a fenntartható fejlődés jegyében zajlik. Az elf elítéli az állati eredetű összetevők használatát a szépségiparban, ezért minden ecset kimagaslóan jó minőségű, szintetikus szálakból készül, melyek alkalmasak száraz és vizes smink felvitelére is. A markolat természetes bambuszból készül, ergonómiailag formált.

zizitim

2012. július 18.

Ránézésre választottam, nem néztem véleményeket a neten mielőtt megvettem. 5.5 fontba került, kinézetre igényes darab fa nyéllel. Tényleg úgy éreztem, hogy minőségi darab, mikor először kézbe vettem.
Sajnos a használatnál már nem ez az érzetem. Annyira szúrja a szemhéjamat, hogy nem tudom satírozásra használni. Mivel nem akartam kidobni, ezért megpróbálom elhasználni korrektor szétterítésére a problémás helyeket, de mivel itt is szúr, csak nem annyira, mint a szemhéjon, ezért csak akkor használom, ha a többi ecsetem piszkos. Nem ajánlom megvételve, főleg ennyiért nem. Százszor jobbakat lehet venni ennyi pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.