e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Speciális ecset, melyet stylistjaink a szemkontúrok festésére, "maszatolásra", és füstös szemek sminkelésére feljesztettek ki. Elsősorban a Minerals szemhéjárnyalók használatához ajánlják. Az ecset hossza 17 cm, a sörtéké 1,5 cm. A Bamboo ecsetek gyártása a fenntartható fejlődés jegyében zajlik. Az elf elítéli az állati eredetű összetevők használatát a szépségiparban, ezért minden ecset kimagaslóan jó minőségű, szintetikus szálakból készül, melyek alkalmasak száraz és vizes smink felvitelére is. A markolat természetes bambuszból készül, ergonómiailag formált.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zizitim

2012. július 18.

Ezt az ecsetet egyszerre vásároltam az ELF 1.5 fontos ecseteivel. Mivel az ára 5.5 font és ráadásul elég minőségi a kinézete, azt gondoltam, hogy ezzel nem lőhetek mellé.
Rendeltetése szerint elvileg a külső V-ben, illetve a mélyítővonalban használható. Sajnos az én darabom gyártási hibás és a foglalat egyik oldala be van nyomódva, ezért ha felülről nézem az ecsetet, akkor kb. enyhe U alakja van O helyett :(
Nyilván visszaküldhettem volna, de nem volt kedvem ezzel szórakozni (több is veszett már Mohácsnál alapon), ezért próbáltam használni így. Ha megpróbálok elvonatkoztatni attól, hogy javíthatatlan hibája van, akkor is azt kell mondanom, hogy nem tűnik egy használható darabnak. Kicsit sem rugalmasan a szálak, az egész túlságosan egybeáll, mintha egy aplikátor hegyes felével dolgoznék, csak éppen ez keményebb sokkal és szúrós. Nem ajánlom megvételve még akkor sem, ha hibátlan termék érkezik. Ennyiért jó minőségű ecsetet is lehet vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.