e.l.f.

Ár:   6950 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Ez a laza kötésű, nagy alakú, ergonómikusan kialakított fogantyúval rendelkező púder ecset egyszerű alkalmazást és egyenletes eloszlást és fényeloszlást biztosít a por alapú termékek (púder, bronzer, highlighter, és pirosító) felviteléhez.

Veronika8614

2020. március 2.

Imadom,puha, nagy, bronzosito felvitelere hasznalom, szeretem sok helyre felvinni, hogy szolid, de olyan altalanosan napcsokolta hatasa legyen, ehhez tokeletes ez az ecset. Ezek az atlatszo nyelu Elf ecsetek a kedvenceim, mindet ossze akarom gyujteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 24.

Végre itthon is kapható már a márka, ami külföldön nem véletlenül lett gyorsan népszerű.
Amikor először kézbe vettem, éreztem, hogy velem fog jönni ez az ecset, olyan puha és nagy a feje, amivel álom a púderezés. Hogy milyen különbségek vannak a szintetikus szálú ecsetek között!
Az e.l.f. ecsete egyértelmű, hogy a kiválók között helyezkedik el, szépen felveszi a por alapú púdert, és nem sérti fel az arcunkat, hanem cirógatja.
Az itthoni ára nem túl barátságos, dupla áron kapható, mint külföldön (6950 Ft vs. $ 12.00) - no comment.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 24.