e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ulexyt, Módosítva: 2013. július 11.

Lelőhely:   Müller, online
Bőrtípus:   Kombinált

A clutch annyit jelent, mint "összefogni, összekapcsolni". A Beauty Clutch ideális azon nőknek és lányoknak, akik állandó mozgásban vannak. Olyan ugyanis, mint egy pénztárca: benne ven minden, ami kell, mégis praktikusan összecsukható és így minden retikülben elfér.

Designos, matt fekete borítása karcolás- és ütésálló, speciálisan merevített, hogy táskádban ne sérüljön meg.

Tartalma:

• 32 db matt, pigmentált és csillámos szemhéjárnyaló
  • 6 db szájfény
  • 2 db arcpirosító
  • 1 db bronzosító
  • 1 porállagú és egy krémes szemöldökfesték
  • 3 db ecset

A lehetséges kombinációk száma szinte végtelen, használd a fantáziádat!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Camilla_B

2014. január 1.

A barátnőm rendelte és az övé teljesen be volt száradva (?). Szinte kaparni kellett az egészet. Ami meg még úgyahogy működött, az nagyon porzott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 1.

vercso1

2013. december 3.

Már jó ideje használom, szóval tudok róla átfogó véleményt alkotni. A szemhéjpúderek között vannak olyanok, amik nem igazán pigmentáltak, de vannak olyanok, amik nagyon jók, tökéletesen alkalmas nappali és esti sminkhez is. A pirosítók gyönyörűek. A szájfények megleptek, azt hittem, hogy kb. semmi színük nem lesz a számon, de szépen pigmentáltak, főleg a sötétebbek. A szemöldök cuccokat bevallom, nem igazán szoktam használni, de próba alapján akinek szüksége van rá, teljesen jól helytállnak. A highlighter is szép, enyhe fényt ad az arcnak, bár nappalra azt sem szoktam használni. Összességében: ehhez nyúlok minden nap, nagyon jó kis kompakt termék, utazáshoz is tökéletes, bátran ajánlom mindenkinek! Tényleg nem a legjobb, hogy fehér, mert hamar koszolódik, de szerintem ennyi pénzért nagyon jó kis terméket kapunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

ulexyt

2013. július 3.

Pénteken adtam le a rendelésem több heti fejtörés után (kell ez nekem?). Kedden meghozta a postás, ez volt az első pozitív meglepetés. Szépen, tőrésmentesen volt csomagolva, rózsaszín(!) csomagolásba. Kibontás után pont a képen látott látvány fogadott, sokféle árnyalat, az én barna szemeimhez kifejezettem passzolva (sok a barna és a mályva árnyalat). Ki is próbáltam sebtében, mit tud. Alapozó, kis szemhéjalapozó, uccu neki. A pirosítók nagyon kellemesen felvihetőek, és szép a színük-az ecsetre felvitelnél azért kicsit figyelni kell, ne menjen bele a többi kis boxba. Egy pillanatig vacilláltam, hogy milyen sminket csináljak (mégis csak munkahelyen vagyok) és végül egy kis aranyos-barnás árnyalatúnál maradtam. A festékeket szépen lehet építgetni, nem agyonpigmentáltak, de kellemesek (az a 4, amit eddig használtam), legjobb meglepi a bal felső sarki világos rózsaszín volt, az irizál is. Szájfények inkább csak színezettek, mint színesek, de alapnak jók. Szemöldökfestékből a por állagút próbáltam, meglepően sötét színe van ecsettel felvíve, de ez nem rossz pont, inkább ellenkezőleg.
Összegezve: nekem beváltotta a hozzá fűzött reményeimet, kicsi, kompakt, sokat fogom használni, mert tényleg sok a lehetőség benne.
A későbbiekben írok még a tartósságáról, illetve a sötétebb színeiről még, ha sikerült kipróbálnom őket.
(az egyetlen pici bánatom, hogy csak fehér színben lehet kapni, azon pedig hamar meglátszik a használat, mert koszolódik, de ez legyen a legnagyobb baja)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.