e.l.f.

Ár:   597 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

Elsősorban szemhéjárnyalók felvitelére, vmt. "maszatolásra" és árnyalásra kifejlesztve. Mivel pici sörtéi vannak, apró részletek sminkelésére ideális. Az elf essential sminkecset családot vezető sminkmesterek tervezték. Gyártásuk környezetbarát módszerekkel, kizárólag magas minőségű szintetikus szálakból történik.

jns.melinda

2016. április 2.

Puha, könnyű használni, gyorsan kitisztítható, szeretem használni, az ára nem tükrözi a minőséget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

marcipanfelho

2013. augusztus 13.

Nekem ebből kettő is van, az egyik egyáltalán nem a hullik, a másik viszont sajnos kicsit vedlik. :) Én a szemhéjpúder elmosásra, összemosásra vagy ugye maszatolásra használom (ahogy a leírásban van). Szépen elvégzi a munkáját, úgy hogy szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

horireni

2013. március 26.

Nagyon szuper!! :D Nem hullik a szőre, pihe-puha, arra jó amire kitalálták, nagyon szeretem!!
Nekem nagyon beváltak az elf ecsetei, legalábbis az a 4 amit megvettem. :) Nagyon ajánlom olyan csajoknak , akik el akarnak kezdeni szép szemsminkeket készíteni; szerintem erre kiváló ez a minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Glara

2013. január 1.

Ez az ecset is nagyon bejön nekem, próbálok még beszerezni belőle néhányat. Tökéletesen tudok satírozni vele és nem hullik a szőre. Bőrön is jó érzés, szóval 5-ös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

petrush

2012. december 20.

Jó kis cucc. Az az igazság, hogy fogalmam nem volt a honlapjukon a "precíz sminkecset" mit takarhat, de mivel akciós, én meg ecsetbuzi vagyok, rendeltem egyet.
Szerintem kellemes, nem túl puha, de nem mondanám sörtének se, a tömöttsége szuper. Szerintem felesleges azt állítani, hogy kis szeműeknek nem lehet jó, mert elvileg satírozásra való, és azt nekem jól műveli, pedig pici a szemem.
Nagyon szép egyébként, gyöngyházas fehér a markolata, jó nézegetni is, megéri, 415 forintért meg pláne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. november 5.

Elég nagy a feje, de ezt leszámítva egy teljesen jó ecset. Kis szeműeknek biztos hogy nem fog tetszeni. Valóban viszonylag tömött, de nem durva, úgyhogy szerintem jól lehet vele satírozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

samelike

2012. július 24.

Én megint ellenpélda vagyok, nálam nagyon jól teljesített. Az én szememhez nem nagy az ecset, keménységgel sincs gondom. Egy próbát megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

zizitim

2012. július 18.

Nem olyan rossz, mint a többi 1.5 fontos ecset, amit próbáltam, de a funkcióját nem igazán tudja ellátni. Túlságosan tömött és túl kemény érzete van, ahogy a bőrhöz ér. Én nem igazán tudom használni valódi rendeltetése szerint, próbálok alternatív felhasználási módokat keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.