e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Sminkek

• 1 szemceruza
  • applikátor és arcecset

agi.greendaygirl

2015. február 6.

nagyon jó kis összeállításnak tartom ezt a cuki kis palettát :) Az ultimate face collection nevű darabnál is írtam, hogy imádom Jázmint, és hát kellett nekem ez a beauty book is. :D Szóval. a szemhéjszínek összeállítása nagyon jó, passzol ahhoz a sminkhez is, amit a filmben visel Jázmin, illetve a hozzá passzoló színekből valami különlegesebbet is alkothatunk :) Sajnos pl. a Jasmine árnyalat önmagában nagyon gyengusz, kellett alá egy fehér ceruza alap, hogy valamit tudjak vele kezdeni, de még így is fel kellett építeni a színt. A Jafar sem valami pigmentált, annak ellenére, hogy sötét szín.
A szemceruzás még nem mertem kipróbálni, nehogy lefolyjon nekem sunyiban :D A két arcravaló is tetszik, a Royal palace nevű pirosító inkább egy bronzosító és egy pirosító keveréke, barnás-barackos, szintén jól passzol a koncepcióhoz. Sajnos bazári módon csillámos, de szerencsére felvíve a csillámok nem jönnek át :D A bronzosító bár kicsit fényes, jól használható kontúrozásra. Ezek jól pigmentáltak.
A szájfény színe tetszik, az állaga is viszonylag jó, viszont a pigmentáltsága érdekes, mert valahogy nem egységesen viszi fel a színt a cucc... elég nehéz nagyjából egységesre felhozni. Amúgy tartósságával nincs gond és nem is szárít.
Ebben az ecsetek is jobbak, a pirosító ecsetet akár még használnám is, bár nem szorultam még rá, az applikátor is jó azért, hogy van benne.
A kis tükör borzalmas, annyira torzít, hogy beleszédülök, használhatatlan xD
A kivitelezés amúgy sem valami minőségi, a dizájn szép, de a gumis zárókból egy már a 2. nyitásnál elszakadt :D majd visszaragtasztom...
Erről is az a véleményem, hogy az eredeti, 9,95 dolláros áron jó vétel, én kb. 8000-et fizettem ezért is, így már annyira nem jó :D
összességében örülök neki, főleg azért mert az egész paletta összeállítása nagyon jól passzol a Jázmin féle világhoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

A kis tükör borzalmas, annyira torzít, hogy beleszédülök, használhatatlan xD