e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. február 2.

Lelőhely:   Müller, online

• 2 pirosító
  • 9 szájfény/rúzs

agi.greendaygirl

2015. január 30.

A facebook böngészgetése közben bukkantam rá, hogy van egy Amerikában most futó, Jázminos limitált smink kollekció. Persze azonnal gúglizni kezdtem, de csak e-bay-en találtam a termékeket, ott is csak pár darab volt. Az USA-ban is mondjuk csak egy bizonyos üzletlánc forgalmazta őket, és csak hagyományos bolti forgalomban voltak kaphatóak, így érthető, hogy sem az ő honlapjukon, sem az elf honlapján nem találtam.
Annak idején, amikor a Sephora csinálta a Disney hercegnős sminkcuccait, már nagyon tetszettek ezek a dolgok, csak hát az árukat sokalltam. (Egy Storylook paletta asszem 30-40 ezer forint).

Ennek a palettának a dizájn része fogott meg, szerintem csodaszép az arany minta rajta :) Az arcravalók nagyon jók, rendkívül pigmentáltak, jól eldolgozhatóak, építhetők és nem utolsó sorban tartósak is.
A szájfényekkel nem vagyok megelégedve, bár nem is vártam tőlük sokat. Először is, bár nem vagyok illatanyag párti, ez annyira büdös, hogy sír az illatanyag után :D Valószínűleg az ásványi olaj lehet benne olyan büdös, nem tudom. A fedése kb. mint egy színezett ajakápolóé, nehéz szépen egyenletesen eloszlatni a színt, és sokszor át kell menni rajta, hogy tényleg látszódjon. A fénye szép egyébként. Sajnos nekem irritálta az ajkamat, pedig csak pár óráig volt fent, de azóta is érzem, hogy fáj kicsit a szám.

Színösszeállítás: Ez a másik... a Sephora kiadásban odafigyeltek, hogy tényleg passzoljon az adott karakterhez a színösszeállítás. Namost ami pl. ebben a palettában van hideg, halvány rózsaszín pirosító, illetve szintén hideg lila és rózsaszín szájfény.. nekem sehogy sem passzol Jázminhoz.

Eredetileg 9,95 $ volt Amerikában, annyit bőven megér, én viszont postával együtt kb. 8000-et fizettem érte.

Az ecsetek használhatatlanok és nevetségesek amiket adtak hozzá, de a tükör szép nagy, azt jól lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.