e.l.f.

Ár:   900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Speciálisan arcpirosítók és bronzosítók felvitelére kifejlesztve. Az elf essential sminkecset családot vezető sminkmesterek tervezték. Gyártásuk környezetbarát módszerekkel, kizárólag magas minőségű szintetikus szálakból történik.

CurlyJen

2016. január 21.

Pirosító v. bronzosító felvitelére szoktam használni. Az árához képest nekem nagyon bejött. Maguknak a szőrüknek hajfesték szaguk van, ami engem nem zavar. Érintésre kicsit szúrós, de mivel ez az essential sorozatba tartozik, nem csodálkoztam, hogy nem olyan puha, mint a "studio" ecseteim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

kriszti0305

2013. október 2.

Pénzkidobás volt. Hullik, büdös. Kontúrozáshoz használom, de utálom ezt az ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Egyáltalán nem nevezhető puha ecsetnek, így kicsit nehéz vele dolgozni. Ennek ellenére én bronzosításra használom, mivel jelenleg nincs más ecsetem erre a célra. Nem venném újra, az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

marcipanfelho

2013. augusztus 13.

Nekem nem hullik. Elég durva szőre, a festéket felveszi, egyetlen bajom vele az, hogy nem tudom szépen eldolgozni. Bronzosításhoz, kontúrozáshoz használom és már többször előfordult az, hogy felvittem vele a festéket és túl erős és éles lett a vonal és egyszerűen nem akarta nekem sehogy sem szépen eldolgozni. Ha tehetitek, vegyetek inkább egy puhábbat, kicsit drágábbat, mert az biztos jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Odil

2013. július 20.

Izé, az enyém hibátlan. Éppen annyira puha és kemény, ahogy szeretem, nem hullik, pont annyit vesz fel, amennyi nekem kell, és mintha csak az arccsontomhoz fejlesztették volna ki - az egyik legszebb dolog az arcomban, elég arisztokratikus, amolyan sminkesek álma, és ez a ferde ecset valahogy éppen úgy idomul és siklik, ahogy az jó neki. A másik, hogy imádom füstös szem blenderként. Az erre szabott ecseteket túl kicsinek találom, természetellenes velük a munka (mélyen ülő, nagy szemem, szemhéjam, magas szemöldökcsontom van). Ezzel két simítás, és megvagyok. Csúnyának sem mondható, ráadásul semmi pénzért jutottam hozzá. Nekem öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Judith

2013. június 8.

pfffff..szörnyű. Ilyen rossz ecsettel még nem találkoztam. Alig van szőre, az is műanyag, festékanyagot nem vesz fel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

eszterrr

2013. május 24.

árához képest nagyon jó termék. bronzosításhoz használom, nagyjából bevált, bár lehetne egy kicsit vékonyabb, nem olyan jó érzés használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 24.

horvathm

2013. január 13.

395 ft-nak megfelelően nem igazán puha az ecset (ezért inkább javaslom a studio ecseteket, ott még csak néhányat próbáltam, de nagyon-nagyon puhák!). Nekem funkcionalitásában megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

Xéni

2013. január 9.

Sajnos nekem csak foltosan sikerül vele pirosítanom, akár hogyan igyekszem. A szőre tényleg elég durva. Legalább nem került sokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Glara

2013. január 1.

Nekem szerencsére nem hullik a szőre. Nagyon szeretem, a kicsit keményebb píreket szépen felveszi. Jó a formája, szépen el tudom dolgozni vele az arcomon a festéket, szóval bevált. A puhább pirosítókhoz viszont nem használom, mert a keményebb szálai miatt porol. Összességében viszont megéri, remélem tartós is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.