e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Speciálisan formált, szemkontúrfestésre tervezett ecset. Használhatod szemkontúrceruza "elmaszatolásához" vagy krémes szemhéjárnyalókhoz. Az elf essential sminkecset családot vezető sminkmesterek tervezték. Gyártásuk környezetbarát módszerekkel, kizárólag magas minőségű szintetikus szálakból történik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kimi

2013. november 18.

Eleinte féltem hogy semmire nem tudom majd használni a formája miatt, de mára az egyik kedvencem lett. Bármire használható, igazi univerzális ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Glara

2013. január 1.

Már két példányom is van belőle. Tusvonalat mondjuk szerintem nem lehet húzni vele, viszont: a tartós szemhéjfestékeket/krémeket (pl Color Tattoo) ezzel viszem fel. Komolyan, pillanatok alatt szép egyenletesre dolgozza el a festéket, imádom.
A másik darabbal a highlighter-eket teszem fel (folyékony vagy por), ezzel is jól megbirkózik, mert kicsi a feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.