e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Ecsetek

Speciálisan formált, szemkontúrfestésre tervezett ecset. Használhatod szemkontúrceruza "elmaszatolásához" vagy krémes szemhéjárnyalókhoz. Az elf essential sminkecset családot vezető sminkmesterek tervezték. Gyártásuk környezetbarát módszerekkel, kizárólag magas minőségű szintetikus szálakból történik.

Kimi

2013. november 18.

Eleinte féltem hogy semmire nem tudom majd használni a formája miatt, de mára az egyik kedvencem lett. Bármire használható, igazi univerzális ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Glara

2013. január 1.

Már két példányom is van belőle. Tusvonalat mondjuk szerintem nem lehet húzni vele, viszont: a tartós szemhéjfestékeket/krémeket (pl Color Tattoo) ezzel viszem fel. Komolyan, pillanatok alatt szép egyenletesre dolgozza el a festéket, imádom.
A másik darabbal a highlighter-eket teszem fel (folyékony vagy por), ezzel is jól megbirkózik, mert kicsi a feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.