e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

Izuka

2016. március 11.

Szépen lehet vele felvenni a festéket, viszont kb. 1 év után elkezdte hullajtani a szőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

szivi81

2014. március 18.

meg is érkezett a rendelés, rögtön ki is próbáltam. Szépen lehet vele satírozni, a szempilla töveknél dolgozni. A szőre nem túl műanyag érzetű, rugalmas, szépen felveszi az anyagot. Ennyi pénzért, itthoni használatra tökéletes! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Kimi

2014. február 4.

Rögtön kettőt is rendeltem és nem bántam meg. Egyszerűen imádom. Tapasztalatom szerint bármire tökéletes. Árnyékolásra, satírozásra, alsó szempillák tövébe.... Szőrhullást én egyáltalán nem is tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Natalka

2014. január 20.

Én meg vagyok vele elégedve, igazából csak azért rendeltem, mert olcsó volt nagyon, és pont kifogyott a készlet a tusecsetből (nincs is krémes tusom, szóval az nem volt létfontosságú :). Nekem tökéletesen bevált arra, h a szempillasor tövéhez vékony vonalat húzzak szemhéjpúderrel. A szemceruzát szoktam vele, és egy kis (azonos színű) szemhéjfestékkel még áthúzni, a végeredmény eddig mindig jó lett.
Viszont én is észrevettem, h hullik a szőre, és nem egyenletesen van levágva, emiatt azért nem tökéletes (de az árát még így is bőven megéri).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

PAncsi79

2014. január 2.

Nem vagyok tőle elragadtatva. Nagyon vártam, mert tetszett, hogy rövidek a szálai, de nekem túl vastag. Nem tudok vele az alsó szempillasorba szép vékonyan festéket felvinni, ráadásul mosáskor nagyon hullatja a szőrét. Ráadásul nincsenek pontosan vágva a szálak, eléggé kaotikus a végeredmény. Kár érte, mert nagyon szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

Camilla_B

2014. január 1.

Használható, de nagyon pontatlan a szálvágásuk és hullik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 1.

Használható, de nagyon pontatlan a szálvágásuk és hullik.

dyna

2013. november 25.

Pár napja érkezett meg a MUP rendelésem. Annyira olcsó volt ez az ecset, hogy muszáj volt megvennem. Hihetetlen, hogy 395 Ft-ért ennyire jól használható ecsetet kaptam. A mélyítővonalra tökéletesen lehet vele vékonyan festeni, sőt az alsó szemhéjra is ceruza vékonysággal felvihető vele a szemhéjpúder. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

lzsoficim

2013. szeptember 1.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet.Igazából nem vártam sokat tőle,gondoltam olcsó húsnak híg a leve, de csak megpróbáltam:)Remekül lehet vele összemosni színeket, a formáját mosás után is tartja,de egy picit hullajtja a szőrét. Még sokszor ennyi pénzért is remek választás ettől függetlenül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

csillag

2013. május 31.

nem használom régóta, de egyetértek Orsynával, nekem is pici a szemhéjam, és ezzel az eszközzel a "hogy vigyem fel a festéket gyorsan és szépen reggel" probléma elkerülhető .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

habiszkuszruszli

2013. április 5.

Szépen lehet dolgozni vele, kellően tömör, tartós, egy szál se hullott ki belőle fél év alatt, pedig minden nap használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.