e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Riruka, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Speciálisan arcpirosítók, bronzosítók, könnyű csillámok felvitelére kifejlesztve. Az elf essential sminkecset családot vezető sminkmesterek tervezték. Gyártásuk környezetbarát módszerekkel, kizárólag magas minőségű szintetikus szálakból történik.

Tirion

2016. február 22.

Én szeretem a márkát...De ez az ecset borzalom. Gagyi. Merev, hullik a szőre, sprőd. Arra jó, hogy a lehullott port elsöpörjem a fejemről, de bronzosításra, finom árnyékolásra, stb. használhatatlan. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.