e.l.f.

Ár:   597 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Montelino, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Az e.l.f. £1.50-os ecsetvonalának egyik legismertebb darabja.

Porállagú vagy púder formájú szemhéjárnyalók felvitelére kifejlesztve. Sörtéi mindig az optimális festékmennyiséget veszik fel, így a szemhéjárnyaló fölöslegesen nem szóródik és nem porzik. Az elf essential sminkecset családot vezető sminkmesterek tervezték. Gyártásuk környezetbarát módszerekkel, kizárólag magas minőségű szintetikus szálakból történik.

Glara

2013. január 23.

A kedvenc szemhéjpúder-ecsetem, nagyon szeretem! Először hullott kicsit a szőre, de szerencsére már leszokott róla. Finom puha, jól veszi fel a keményebb/porosodni hajlamos festékeket is és precízen el lehet dolgozni a szemhéjon mindent. Már rendeltem belőle több darabit is.

Update: most kifogtam egy borzalmasan szálhullatós példányt, semmi más nem segített, mint a két oldalán a fémet jó alaposan le kell nyomni valami "éles" szélű dologgal. Így tökéletes lett az ecset, azóta nem hullik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

lefteye

2013. január 17.

hát az eddigi kezdetleges ecseteimhez hasonlítva tudok csak nyilatkozni róla, de nekem nagyon tetszik, még nem nagyon hullik a szőre, lehet csak mázlim van, de nekem ennyi pénzért isten :)

UPDATE: továbbra sem hullik, szuperül helyt áll, megadom neki az 5*-t :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

UPDATE: továbbra sem hullik, szuperül helyt áll, megadom neki az 5*-t :D

natasha

2012. november 18.

Borzasztóan hullajtja a szőrét,és szúrós merev is.
A festéket azért szépen fel lehet vinni,de minimum két-három szál mindig landol a szemhéjamon,úgy kell le kapargatnom,na hát mindegy,400ft-ért nem is tudom mit vártam. Elhasználgatom lassan,de újra semmiképpen nem veszem. Kicsit csalódtam:(

Összébb nyomom én is azt a fémet,hátha nem fog hullani a szőre,próba szerencse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Borzasztóan hullajtja a szőrét,és szúrós merev is.

Összébb nyomom én is azt a fémet,hátha nem fog hullani a szőre,próba szerencse.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. november 5.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, nekem nem hullik, puha, könnyű vele dolgozni, szépen felveszi a színeket. Szerintem mérföldekkel jobb mint az Essence ugyanilyen ecsete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

samelike

2012. július 24.

Az én ecsetem állja a strapát, nem hullik és kellő mennyiségű festéket vesz fel. Elég tömöttnek érzem ahhoz, hogy a színeket felpakoljuk. Lehet, hogy a gyártás során keletkezett valami hiba ezért ez a sok ellentétes vélemény. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

zizitim

2012. július 18.

Sok helyen olvastam róla, hogy az extrán alacsony ára ellenére mennyire jó ez az ecset. Gondoltam én is kipróbálom, hisz tényelg nagyon olcsó. Sajnos nekem nem volt szerencsém vele...
Nagyon kevés szála van annak, amit én kaptam, anyagot alig vesz fel, satírozásra egyáltalán nem jó, és a kevés szál ellenére mosás után rettentő lassan szárad meg.
Ha ennyi pénzért kéne még egyszer ecsetet vennem, akkor inkább az Essence hasonló rendeltetésű ecsetét venném meg. Azonos árkategória mégis használható. Ellentétben ezzel. Sajnálom, de nálam egy hatalmas 1-est érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

natalia.horvath

2012. július 9.

Elég jó ecset.Szépen fel lehet vele vinni a szemhéjpúdereket. Sajnos hullik a szőre, de ilyen olcsón akkor is bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. július 6.

Szeretem ezt az ecsetet, olcsó puha, könnyű vele dolgozni. Biztos nem csúcsminőség, de ha csak magát sminkeli az ember akkor tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

Gift Box

2012. július 1.

Nem tudom, mi a titok, hogy ilyen olcsó ez az ecset, és ennyire jó! :)
Mindennapi használatra tökéletesen megfelel, a strapát is elég jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Nem tudom, mi a titok, hogy ilyen olcsó ez az ecset, és ennyire jó! :)
Mindennapi használatra tökéletesen megfelel, a strapát is elég jól bírja.

Réti_D_smink

2012. május 20.

Hihetetlen, hogy 400 forintért van ilyen ecset! Nekem jobban bevált, mint az Essence (mivel ez hasonló kategóriás). Van néhány bősz ecsetem is, de azok is ilyenek, csak drágábbak, szóval nem adok ki több pénzt azokért, ha olcsóbban is kapok olyat. A Coastal ecseteim azért jobbak, szóval értem az árkülönbséget, de ezek ennyiért túl jók, hogy ne vegyek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 20.