e.l.f.

Ár:   597 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Montelino, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Az e.l.f. £1.50-os ecsetvonalának egyik legismertebb darabja.

Porállagú vagy púder formájú szemhéjárnyalók felvitelére kifejlesztve. Sörtéi mindig az optimális festékmennyiséget veszik fel, így a szemhéjárnyaló fölöslegesen nem szóródik és nem porzik. Az elf essential sminkecset családot vezető sminkmesterek tervezték. Gyártásuk környezetbarát módszerekkel, kizárólag magas minőségű szintetikus szálakból történik.

ljudith78

2012. május 20.

A 400 ft-ot, amibe került, simán megérte, én kettőt is vettem most. Lényegesen jobb, mint pl. az Essence ecsetei (ha árkategóriát nézünk akkor nagyjából azonos), mindenképpen jó vétel volt, nekem az ilyen típusú ecsetekből kell a legtöbb. A Sigma-s ecsetemet azért nem adnám oda érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 20.

melange

2012. február 4.

Teljesen jó ez az ecset, rengeteget használom,mióta megvan... ráadásul 40%-os akcióval rendeltem, ami már tényleg felfoghatatlanul semmi pénz érte (kár,hogy akkor csak 1került a kosaramba). A festék hajlamos megülni a szálak között, ezért érdemes egy gyors tisztítást végezni rajta mindig... még egy-kettő tutira jönni fog hozzám:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

Sminkes

2012. január 10.

Vannak közöttük olyan ecsetek, melyek ugyan olyanok vagy jobbak, mint a Sigma. Megéri megvenni, bár én a Studio termékeit ajánlom jobban mindenkinek, de ezek is jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

lilly77

2012. január 6.

Megérik a pénzt az elf ecsetek, nekem megvan még a ferde-ecset, illetve a ceruzaecset ebből a családból, napi szinten használom őket. Persze vannak náluk jobbak (aranyárban), de ilyen olcsón sehol nem kapi ennyire jó ecsetet, jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

lucacica

2011. december 27.

1,5 fontért simán megéri. Ingyen postával rendeltem ezt és egy ferde ecsetet, de szerintem fogok még rendelni. Nem hullik, elég tömött. Jó kis ecset :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 27.

Montelino

2011. december 3.

Ezt az ecsetet az e.l.f. webáruházból rendeltem, itt nálunk nem kapható. £1.50 az ára, ami olcsónak mondható, ennek ellenére nem egy gagyi ecsetet vesz az ember. Azért leírnám h. MAC ecseteim nincsenek, ezért nem is hasonlítom hozzá, nem tudom h. egy luxuskategóriás ecset mellett hogy szerepelne. Régen nem ecsettel vittem fel a festéket a szemhéjamra (ritkán sminkelek és régen megelégedtem a szivacsos aplikátorokkal), de mikor ezt megvettem áttértem az ecsetes felvitelre, már 3db van belőle. Jó a forma, tömött és még olcsó is. Van az e.l.f. ecsetek között drágább kategória is a "studio" vonal, egy hete vettem abból is egy ecsetet, ha kipróbáltam majd összehasonlítom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 3.