e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sparklepony, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Egyéb

4-féle szemöldöksablon.

szmelinda

2014. október 24.

Megrendeltem, de nem nekem találták ki mivel ritka szemöldököm van, ezért nem tudom kihasználni, ott hever a szekrényben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Yza

2014. március 19.

Nem tudtam kiszedni egyformára egy jó ideje (szemöldök tetkós éveimben gyantáztam az egészet, így pár helyen kikopott), és ezek a sablonok nagy segítségemre vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

lzsoficim

2013. október 17.

Nem vagyok egy Kiszel Tünde, de nekem van közte olyan, aminek a vastagsága megfelel:) Én a vékony szemöldököket nem is szeretem, nekem találták kim ezt a formázót. Lehet h vki szerint ez tök felesleges, de nekem elég aszimetrikus az arcom,nehéz egyforma szemöldököt varázsolnom,de ezzel e probléma megoldódott.Lehet h nem egy nagy találmány,de nálam "sajnos" hasznos.
Sok lány jobban tenné, ha megvásárolná:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Sok lány jobban tenné, ha megvásárolná:)

Camilla_B

2013. február 14.

Nekem pont megfelelő vastagok, mert én meg Ardell-t vettem, lévén, hogy drágább és biztos jobb :-) De azok nekem vékonyak voltak. Szóval lehet "absinth" neked meg az Ardell-nek a sablonjai lesznek jók :-D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 14.

absinth

2013. február 7.

Tegnap kipróbáltam mind a négy format, hátha valamelyik jó lesz. A soft arch formája teljesen olyan, mint amilyenre a szemöldökömet szedem, ehhez fűztem a legnagyobb reményeket. Sajnos az összes sablon olyan, hogy túl hosszú és túl vastag szemöldököt csinál (pedig nem vékonyra szedett a szemöldököm). Konkrétan szerintem Brezsnyevnek volt csak ilyen széles szemöldöke. Azért kipróbáltam, de abszolút nem harmonizál az arcommal, úgyhogy marad a szabad kézzel való ügyeskedés. Még jó, hogy ilyen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

petrush

2012. október 28.

Jó kis dolog, én halálosan ügyetlen vagyok a szemöldökformázásban, ez segít, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy remegő kezű, vak bohóc.... Csak azokkal, amik nem illenek egészen a szemöldökömhöz, nem tudom, mit kezdjek, talán elajándékozom a barátnőimnek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Réti_D_smink

2012. július 12.

Valójában én szép vonalakat tudok húzni, de vannak időszakok, amikor egyszerűbb és gyorsabb a sablonos megoldás, ha éppen több embert kell egyszerre sminkelni. Nagyon jó és természetes formákat tartalmaz ez a sablon-készlet és aki nap, mint nap rajzolja a szemöldökét érdemes beszereznie ebből egyet. Nagyon baráti az ára és tényleg nagyon jól kihasználható tanuló sminkeseknek is akár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

rocksteadycat

2012. július 12.

Egy ideig használgattam. Jól kezelhető, szép formájú szemöldökformák vannak benne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.