e.l.f.

Ár:   $6   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. május 3.

Ár:   $6
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Petalodirosa

2022. január 8.

Ledöbbentem mennyire jól lehet használni folyékony állagú alapozó felvitelére! Szépen el lehet vele dolgozni (pl Loreal True Match, El Hydro Futurist, Bourjois Healthy Mix, ami tényleg folyékonyabb állagú, nem krémes, sűrű). Alig vesz fel anyagot, tehát nem pazarolunk el az alapozóból, mert nem marad az ecseten. Remek ecset, hatalmas pozitív csalódás. Müllerben vettem meg, először transzparens púder felvitelére, de arra nekem nem vált be. Aztán a youtube-on láttam egy videót, melyben a hölgy áradozott erről az ecsetről és tényleg :) highlighter felvitelére is remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 8.