e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Ecsetek

Speciálisan folékony alapozó felvitelére kifejlesztve. Az elf essential sminkecset családot vezető sminkmesterek tervezték. Gyártásuk környezetbarát módszerekkel, kizárólag magas minőségű szintetikus szálakból történik.

Camilla_B

2014. április 16.

Én is a MUP-ba vettem, de szerintem űber gagyi. Egyszerű kínai műanyag. Nem is értem mit esznek ezen az ELF márkán. Nem az a bajom, hogy kínai, hisz az adidas tréningemet is ott gyártották és csúcsszuper, hanem az, hogy túlzásba viszik a sztárolását és egyáltalán nem is igaz - aki próbálta ezeket a termékeket az úgyis tudja miről beszélek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

szabbka

2013. augusztus 8.

a MUP-tól rendeltem és elégedett vagyok vele. 400ért tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

a MUP-tól rendeltem és elégedett vagyok vele. 400ért tökéletes.

horireni

2013. május 6.

Nagyon szuper!:D Nem számítottam arra , hogy ilyen kellemes lesz használni! A Hélia-d BB krémjét is nagyon szépen fel lehet vele vinni, bár azt én inkább kézzel szeretem. Az alapozót nagyon jól eldolgozza, sokkal szebb a végeredmény. A szemem alatti karikákra (szerencsére elég halványak) color trendes korrektorból húzok egy-egy csíkot, és ezzel az ecsettel oszlatom el. Így nem gyűrődik össze; olyan mintha nem lenne ott semmi, mégis üde lesz az arcom.
Nem bánom hogy megrendeltem nagyon megérte az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Nem bánom hogy megrendeltem nagyon megérte az árát!

Kyraemett

2013. március 9.

Egy hete használom, tökéletesen jó, ár/ érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Egy hete használom, tökéletesen jó, ár/ érték arányban verhetetlen.

falatka18

2013. január 19.

Tegnap érkezett, ma kis is próbáltam. hát nem egy MAC ecset de azért jó. először nagyon műnek tünt a szőre de megbarátkoztam vele és nagyon jól eltudom veled dolgozni az alapozómat. egyelőre 5*-ot kap

update: hát igazából nem is tudom mit mondjak, nagyot csalódtam. egyszer csak egyik napról a másikra elkezdett repedni a nyele és reped tovább és nem tudom mitől. nagyot csalódtam pedig amgy jó ecset. így már csak 2*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.