e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dark4ngel, Módosítva: 2013. január 3.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az elf körömtápláló szérum praktikus toll kiszerelésének köszönhetően egyszerűen és higiánikusan használható. Hidratálja és puhítja a körömágyat, táplálja a körmöket. Aloe vera kivonatot, mandulaolajat, avokádót, B5 provitamint, A, C és E vitamint tartalmaz.

mazsola

2013. március 27.

No, ez a No.3 "elf-csalódás". Komolyan kezdem azt hinni, hogy vmi beépített emberük kószál errefelé és csillagos ötösre értékeli az összes saját termékét. Nekem idáig az összes elf termék hatalmas csalódás volt. Erőől a ceruzáról is csak azt tudom mondani, hogy sz...-t sem ér. Heti 3x-szor kenegetem a körmeimet vele, és lemezesen töredezik! Most már tövig van vágva, ennek ellenére még azon a hajszálnyi körmön is ketté tud válni. Ennél már akkor jobban viselkedik a körmöm, ha ki van lakkozva. Egyébként ezért van állandóan lakkozva, mert a lakk egyben tartja. De én botor, azt hittem, hogy majd ez a termék fogja rendbe hozni. Nem lakkozom már 1 hónapja, csak kenegetem ezzel a hülyeséggel és már ott tartunk, hogy rákérdeznek, hogy "jézusom, mi van a körmeiddel?" Hát "elf van a körmeimmel". Ennyi! Ha mínusz pontozni lehetne, kapna egy -5-öt! Kukába vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

Dark4ngel

2012. december 27.

A maga 400 forintos hihetetlen árával és praktikus kiszerelésével teljesen lenyűgözött. Ennyiért kb. 3 ml-t kapunk ami nem túl soknak tűnik, de egy tubus elfogyasztása heti egy (néha kettő) használat mellett nekem másfél hónap volt. Két körömlakkozás között használtam, éjszakára, csak a körmeimre (bár szerintem körömágyat is szépen rendbe tenné). A körmeimre rá sem ismerek azóta! Olyan hosszúra tudtam megnöveszteni, mint még soha! :) Rendkívül megerősödtek, nem lemezesednek, nem szakadnak és törnek be... Gyönyörű formára tudtam reszelni és azóta folyton kérdezgetik tőlem, hogy ez műköröm? :D
Bátran ajánlom azoknak akik sok körömnövesztő és tápláló termékben csalódtak már, igazi főnyeremény ez a számomra :)

A sorsa egyértelmű: újrarendelem! Alig várom, hogy megérkezzen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

A sorsa egyértelmű: újrarendelem! Alig várom, hogy megérkezzen :)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract