e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzgyujto, Módosítva: 2013. január 1.

Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Zöld teás mattosító lapok, amelyek felszívják a T-zóna zsírfeleslegét és matt felületet biztosítanak órákon át. Minimalizálja a tág pórusokat és ápolja a bőrt.

erynis

2015. július 30.

Jól működik, a hétvégi 35 fokban egyszer használtam, többször nem is volt szükségem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

claudia.nyilas

2014. július 24.

Ugyanolyan, mint bármelyik másik mattító lap. Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

Ugyanolyan, mint bármelyik másik mattító lap. Teszi a dolgát.

Powderpuff Girl

2014. június 1.

Nyáron a nagy melegben hajlamos a bőröm kifényesedni. Ilyenkor előveszem ezeket a lapocskákat, rányomkodok egyet a T-vonalra és újrapúderezem az arcom. Nagyszerűen teszi a dolgát, amire hivatott, a felesleges faggyút felszívja. A kiszerelés kiadós, sokáig bírja, a csomagolása sima papír, a rendszeres női táskás használattól viszont nekem elhasználódott rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

szidury

2013. szeptember 28.

Ár-érték arányban teljesen rendben van. Újrapúderezés előtt szoktam használni, szuperül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Nanaho

2013. szeptember 24.

Csak párszor használtam még de szuperül végzi a dolgát, simán elfér egy pénztárcában is olyan kis cuki :) Jó az ára és sok is van benne. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Xéni

2013. március 29.

Teljesen jól működik, nem lehet túlragozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Teljesen jól működik, nem lehet túlragozni.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract