e.l.f.

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 5.

Ár:   $5
Bőrtípus:   Száraz

Világos fénypor, mellyel kiemelhetőek bizonyos arcrészek

Átitatva E-vitamin, jojoba, napraforgó, sárgabarack és szőlő kivonattal táplálja és hidratálja a bőrt.

3 árnyalatban kapható

Lina14

2019. augusztus 13.

Nekem a moonlight pearl árnyalat van meg, ami egy világos pezsgő-arany szín. Leginkább a Catrice Mineral glow highlighterhez hasonlít, nem túl erős, inkább természetes fényt ad az arcnak. Igaz, hogy kicsit csillámos, viszont még így is kellemes a finise. Valóban nem a legjobb a tartóssága, de lehet javítani rajta fix+-szal és tartós primerrel.
Nekem úgy működik a legjobban, ha lefixált arcra viszem fel és sűrű szálas ecsettel, aminek rövidek a szálai.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

malvada

2019. február 7.

Nekem is a Blush Gems árnyalat van meg. A használat titka, hogy az ecsetet vízzel vagy sminkfixálóval kell benedvesíteni és így kitűnően működik! Szárazon valóban szinte semmi sem jön le belőle. Az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Kaldi

2018. december 19.

Kicsit furcsa highlighter. Hallottam róla, hogy érdemes lekaparni a felső réteget, úgyhogy ez volt az első lépés nálam is, de valahogy így sem az igazi. Olyan mintha semmi sem kerülne az ecsetre, az arcomra mégis felmegy egy csomó csillám, de mégsem úgy néz ki, ahogy szeretném, ezek a csillogó szemcsék is elmásznak a nap végére. Szerintem nem volt rossz ötlet kipróbálni, de azért legközelebb valami mással próbálkozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

rohremma

2018. július 26.

Szép szint és fényt ad, bár hamar lejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Szép szint és fényt ad, bár hamar lejön.

Pirosmasni

2018. július 21.

Meglepődtem a negatív kritikákon, mert nekem bevált ez a highlighter. Természetes fényt ad az arcnak. Lehetne tartósabb, de ezenkívűl nincs vele baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

_zsulu_

2017. december 7.

Blush gems árnyalatban szereztem be, és összességében jó terméknek tartom. Rutinosan a felső réteg lekaparásával indítottam, azóta remekül használható. Féltem a csillámoktól benne, mert az ecsetről hullanak, de arcra felvive nem csúnya, nem darabos, nem közönséges. A színe is szép, barackos pezsgős szín, pont annyi fényt ad az arcomnak ami még nem bazári, de azért látszik is. Egy hibája, hogy nem túl tartós, délutánra már eléggé megkopik, de ár-érték arányban nem rossz highlighter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

bmm

2017. október 22.

Nekem nagyon bevált, gyönyörű természetes hatást lehet elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Nekem nagyon bevált, gyönyörű természetes hatást lehet elérni vele.

vivuss87

2017. április 10.

Olyan borzasztóan mérges vagyok erre a cuccra... Blush gems, persze. Mac soft & gentle dupe.. persze, röhög a vakbelem. Annyira kíváncsi lennék, hogy akik befotózzák a netre, hogy dupe, azok hány rétegben és hogyan kenik ezt fel hogy legalább hasonlítson . Ez valami borzalom. Olyan kemény mint a beton, ok, baked, de ez sztem odaégett... ecsettel használhatatlan, ujjammal csak némi csillámot tudtam felszedni, az arcomon alig látszott. Köze nincs a puha, selymi Mac-hez. Ez abszolút nem! soha... És ha mondjuk a saját kategóriája alatt nézem pl a Lovely highlightert, az is fényévekkel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

maruani

2016. április 2.

Itt vettem a krémmánián egy nagyon kedves lánytól. Eleinte eléggé zavarban voltam tőle, mert a kedvenc ecseteimmel felvíve lényegében láthatatlan volt az eredmény, csak sokszoros (és túlzónak érzett) rétegzés után kaptam el némi ragyogást a tükörben, pedig forgattam a fejem és a fényt is, hogy nehogy a nézettel legyen a hiba. Ráadásul némileg porzott is a termék. Aztán mindenki kedvenc sminkeszközével, az utánozhatatlan, precíziós mutatóujjal vittem fel, és dolgoztam el: így már tökéletesen működött, szolid, éppen csak egy kevéske fényt ad, színe nincs, és hálazégnek nem glitteres - és talán a kezem melegétől, talán mástól de az állagát is másnak érzem, puha, szinte krémes.
Verdikt: ha 10 alatt szeretnél nulláról csillámunikornisra gyorsulni, akkor ez nem lesz jó highlighter, egyébként jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

Rittus89

2015. január 11.

bár ez az első highlighterem, és nincs összehasonlítási alapom, nekem bejön szép a színe is és az ára is kedvező

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.