e.l.f.

Ár:   $3   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Ár:   $3
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Antibakteriális, szintetikus Taklon ecset, pirosító vagy bronzosító felviteléhez is használható.

Yudit

2018. augusztus 10.

Minden nap használom, jól tisztítható, jó minőségű pihe puha és olcsó is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Minden nap használom, jól tisztítható, jó minőségű pihe puha és olcsó is volt.

LengyelB

2017. szeptember 2.

Nálam pár tisztítást követően "szétesett" az ecset. Lehet az én darabommal lehetett csak probléma, mert az ELF alapozóecsete már 2 éve hű társam és azóta sincs semmi baja. Eleinte szépen tudtam dolgozni vele, arcpirosításhoz használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Reni39946

2017. március 24.

Eddig arra próbálgattam, amire való, vagyis a pirosító felvitelére, s szépen lehet vele dolgozni, de szerintem highlighterezéshez vagy a szemem alatti púder fixálásához sokkal jobban ki tudom majd használni. Az ecset maga tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

ayse

2016. szeptember 5.

Ma kaptam.taklon mint az r.t.ecsetek.nem túl tömött.de nagyon klassz highlighterhez. Nem hullik.ot csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Szecsuani

2015. november 26.

Én bronzosításhoz használom, valahogy az arcomnak ahhoz a pontjához illeszkedik tökéletesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

svekits

2015. szeptember 23.

KlaudiaZs-től kaptam szülinapra, nekem a pirosítóhoz túl kicsi, nagyon egy pontba viszi fel a színt, nem győzi utána az ember igazgatni, viszont highlighternek valóban jó, arccsontra, orrnyeregre, én a szemöldököm fölé is szoktam, ha már highlighterezek. Szóval, maximálisan meg vagyok vele elégedve, könnyen tiszíttható, nem hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

KlaudiaZs

2015. augusztus 18.

Highlighter felviteléhez használom, egy youtuber említette hogy ő arra használja és hogy milyen szuperül bevált, és valóban. Nagyon puha a szőre, szépen, pont oda és annyit visz fel a highlighterből, amennyit kell. Imádom, rendeltem is azóta még elf ecseteket, nagyon megérik az olcsó árukat.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.