e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2015. szeptember 26.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Ecsetek

Yudit

2018. augusztus 10.

Minden nap használom, pirosítóhoz ( is) jól tisztítható, jó minőségű pihe puha és olcsó is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

marokaciroka

2017. december 31.

30 millió ecsetem van mindenfele markabol, de ezt hasznalom a legtobbszor. Ez a marka hihetetlen jo cuccokat csinal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Evike07

2015. június 17.

2 napja használom, púder és pirosító felvitelére. Nagyon kis puha, kellemes fogású ecset. Nagyon könnyű használni és ami nagyon tetszik, hogy szépen felveszi a "port" és egyenletesen eloszlatja. Nálam csillagos ötös és az ára is kedvező (csak 3 dollár).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

purpuratulips

2015. február 7.

Nekem a legelején hullott egy helyen, de pár nap után abbahagyta. Nagyon szeretem, mert puha, könnyű vele púderezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

kisko

2014. szeptember 15.

Nagyon jó kis puha ecset, jó minőségű, gyorsan szárad, nem hullik a szőre. Ennyi pénzért meg pláne megéri. Én a családban szoktam sminkkel kísérletező kamaszlányoknak ajándékozni elf studio ecseteket, mindig nagy az öröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Dalmaa_

2014. július 1.

Valójában csak rizspúder felvitelére használom, de azt kell, hogy mondjam, hogy azt a 3 dollárt (mégcsak 1000 Ft-ba sem kerül) nagyon megérte :)
Iszonyatosan puha, és nagyon jól felveszi a púdert

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Iszonyatosan puha, és nagyon jól felveszi a púdert