e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: r_ivan, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online

Szemöldök-szőrtüszőket növekedésre serkentő, vitaminokkal dúsított szérum és festék. A spirál részével színezhetjük és fixálhatjuk a szemöldököt, a géllel ápolhatjuk.

A termék nem szempillafesték, a festék állaga szárazabb az átlagos szempillafestéknél. 4 színárnyalatban kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dzsujja

2013. november 4.

Csak a gél részét szoktam használni. Netről rendeltem, és a színválasztás nem volt jó. A barna folyadékhoz elég gyatra kefe van, közepes termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

sildicow

2013. március 30.

Egyszerű használni, viszonylag látványos, de természetes a hatása, az viszont biztos, hogy szemöldököt rajzolni nem lehet vele, csak a meglévőt hangsúlyozni. A festék fölé nem szoktam használni a gélt, úgy soknak tűnik az eredményt, a gél mintha sötétítené a színt.
Egyetlen problémám vele, hogy csomósodik, pedig körülbelül 2 hónapja használom. A kisebb csomókat nem nehéz korrigálni, de a nagyobbakkal már sok a pepecselés, és ha esetleg már a szemöldökön látszik, elég nehéz korrigálni. Plusz a két részt összetartó műanyag is szétjött, de ez a használatot nem nehezíti. Leginkább 3,5-öt adnék neki, de jóindulattal felfelé kerekítek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

r_ivan

2012. október 12.

Kicsit meg kellett szoknom a színezős rész használatát a kefe formája miatt, de nem vészes. Ha kicsit "mellémegy", lehet korrigálni egy fültisztító pálcikával, de ez mostanság már csak akkor fordul elő, ha kapkodok. Az áttetsző gélhez nem kefe van, hanem kis ecset, ettől kissé körülményes használni a szín fölé, de megoldható ez is.
Szerintem nagyon ritkás szemöldöknél nem ad látványos eredményt, de nekem azért van elég szál és így a satírozást is megúszhatom. Hozzáteszem, én nem szeretem az erőteljesen definiált szemöldököt, így kb azt kapom, amire igényem van.
Az "Ash" árnyalatot vettem meg, ami azért klassz, mert nem túl sötét és nem vöröses - sötétszőke/világosbarna szín. Felváltva használom a Catrice szemöldökceruzával, ezt is újra fogom venni, az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.