e.l.f.

Ár:   $3   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Dius86, Módosítva: 2013. július 18.

Ár:   $3
Kategória:   Ecsetek

Ezt a sminkecsetet speciálisan porállagú púderek, arcpirosítók, és bronzosítók felvitelére lett kifejlesztve. Ívelt sörtéi az ideális púdermennyiséget veszik fel, és a körkörös mozdulatoknak köszönhetően intenzív, mégis természetes fedést biztosítanak.

KlaudiaZs

2015. szeptember 12.

Egy picivel, de tényleg csak nagyon kicsivel kisebb, mint vártam meg szerettem volna, és épp ezért még próbálgatom, hogy a legjobb ezzel akár a bronzosító vagy pirosító felvitele, de nagyon szeretem, jó kis ecset. Puha, és tényleg az ideális mennyiséget veszi fel, szép az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Dius86

2013. április 2.

Imádom ezt az ecsetet, nagyon örülök hogy megvettem. Az alapozó fixálásához használom, nagyon könnyen és szépen lehet vele dolgozni és kellemesen puha. Nekem ennél jobb púderecset nem kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.