eBay

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosemodee, Módosítva: 2016. december 1.

Kiszerelés:   12 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

12 db ecset szemfestéshez, szintetikus szálakkal, rózsaarany alumínium foglalattal és fa nyéllel. Hipoallergén és könnyen tisztítható.

csill87

2017. augusztus 27.

Nagyon gonosz leszek. Annyira utálom amikor a bloggerek/vloggerek mutogatják ezeket a gagyi készleteket, amiről általában az a véleményük, hogy milyen puhák és hogy nem hullanak. És ez igaz is. Tényleg puhák és tényleg nem hullanak, de ez még önmagában kevés ahhoz, hogy egy normális sminket normális idő alatt össze tudjak hozni. A kiscicám farkincájával sem sminkelek, pedig az is tök puha és nem hullik. Azért nem ennyinek kell sajnos megfelelni és én még ilyen potom pénzekért nem tudtam normális ecsetet venni. Nyilván ha csak ezeket próbáltam volna, akkor nem lenne összehasonlítási alapom és örülnék, hogy milyen jó üzletet csináltam és milyen olcsón megúsztam.
Leginkább az a bajom ezekkel, hogy van olyan, aminek olyan hosszú a szőre, és a tartása is fura, hogy amikor beleérintem az egyébként jó minőségű, nem kínais gagyi szemhéjpúderbe, szinte felszántja, felkaparja a festéket, ami csak úgy száll, de közben meg nem vesz fel semmit, alig tudom felvinni a szemhéjra.Aztán van köztük olyan, ami meg csak nyeklik-nyaklik (ami az olcsó ecsetek tipikus problémája) és emiatt nem lehet vele normálisan eldolgozni a cuccot, csak kb 3x annyi idő alatt, mint egy normális ecsettel. Hát nekem erre nincs időm, szórakozni ezekkel a szarokkal.
Igaz a véleményemet épp ehhez a készlethez írtam, de rendeltem már több ecsetet ebayről és mindről ez volt a véleményem. Azok a készletek, amik most fel vannak kapva pl Pinkpandán, amiket ugyanúgy árulnak ebayen is.... hát csak ránézek a kis műanyag szőrükre már a fotóról látom, hogy ez is az a fajta tartás nélküli kis szar, ami csak nyellik-nyaklik. Hát én nem akarom ilyenekre kidobni a pénzem. Pedig annyira örülnék én is, ha tényleg lehetne jó ecsetet venni olcsón, dehát sajnos nem. Pedig már annyiszor prábáltam ebayről, de még soha nem voltam elégedett egy ecsettel sem. Ahhoz képest meg a Real T. ecsetek egyáltalán nem drágák, sőt, egy átlag szett ebayen 3000 ft körül van, abból már lehet venni 1 db RT ecsetet, és inkább legyen egy jó és tökéletesen használható ecsetem mint 5 szar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

tara95

2017. július 15.

Őszinte leszek és kíméletlen. A ferde ecset már magában éri a szett árát, vagy a többszörösét. Olyan tusvonalat húzta vele, meg porral, hogy megszólal. Szépen lassan kipróbálom a többit is, van közöttük nagyobb korrektorecset is. Egyébként időben, szépen csomagolva, igényesen érkeztek meg, strapabírónak is tűnnek. Már legalább a felét ki tudom használni, ár-érték arányban, drogériában soha nem lenne esély arra, hogy ennyi ecsetet, ilyen minőségben vegyünk. :)

Élesben: szinte mindegyiket ki tudom használni, és ami a legjobb, hogy ezek kisebb ecsetek. Tehát tökéletes az én rejtett szemhéjamra, de van benne közepes is, satírotni pl. A pár szálból álló utolsó semmire nem jó, gondolom tus akart lenni, de csak néhány műanyagos vonal mered az ég felé, ráadásul hosszúak is. Talán körömre jó lesz :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

sztike

2017. július 10.

Szeretek sminkelni, de annyira nem csinálom profi szinten, hogy kiadjak súlyos ezreket a márkás ecsetekért. Több készletem is van ebayről, ezt a blending ecsetek miatt rendeltem, és nem bántam meg. A minőségük (ennyi pénzért) teljesen rendben van, nem hullanak, nem böknek, szépen lehet velük dolgozni. Nyugodt szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

iamzso

2017. június 30.

Azt a készletet rendeltem, amit itt lentebb belinkeltek, de az enyém vagy selejtes vagy nem tudom, mert szörnyű. A fehér szőrűek szálai mintha damilból lennének, annyira érezhetően műanyagok, így lehetetlen velük rendesen satírozni. A többi pedig magába nyeli a szemhéjpúdert és a szememre már semmi sem jut.Még a szemöldökre valót nem próbáltam, szóval az még beválhat, de ennél azért többet szerettem volna használni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

_zsulu_

2017. május 23.

Nekem a rózsaszín/arany változat van meg, 800 ft körül rendeltem. Nagyon megvagyok velük elégedve, rendszeresen nyúlok a szett minden darabjához! Puhák, tömöttek, eddig jól bírják a tisztítást is. Szuper gyakorló/kezdő/kiegészítő szett!
Én innen rendeltem:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Én innen rendeltem:

Rosemodee

2016. december 14.

Nagyon jó szett! Van benne minden ami csak kellhet. Igaz elég fura szaga volt mikor kibontottam, de kimostam kiszellőzött már nem igazán érződik. Nagyon elegánsak. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Kingus23

2016. december 6.

Meg vagyok elégedve,van még egy ecset szettem ebayról és azt mondhatom vetekednek a drágább márkás ecsetekkel!!!!Csak ajánlani tudom,annak aki hobbysminkes vagy csak próbálkozik ennél több nem is kell!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.