12 Warm Pro Colors Matte Shimmer Eyeshadow Palette Makeup Kit Set + Brush Mirror

eBay

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettike70, Módosítva: 2015. július 10.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online külföldről

Nuca

2018. február 17.

Megvettem, de gyakorlatilag pár használat után túlságosan féltem, hogy használjam. A csomagolás szép mint a The Balm, de lehetne rajta valós összetevő lista..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

lilibeck

2016. március 3.

2300ft körül vettem.
A képen az eredeti paletta van, persze nem az érkezik :D
A csomagolása elég masszív, a tükör széleinél látszik, hogy picit gagyi.
A világos színek nem pigmentáltak, illetve a serious se ( azt hiszem az a neve a feketének:D). A többi szín egész jó és viszonylag tartósak.
Persze nem ért ennyi pénzt ettől függetlenül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

2300ft körül vettem.
A képen az eredeti paletta van, persze nem az érkezik :D
A csomagolása elég masszív, a tükör széleinél látszik, hogy picit gagyi.
Persze nem ért ennyi pénzt ettől függetlenül.