eBay

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GI85, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   online külföldről

nussera

2016. május 27.

A 15 matt színt tartalmazó palettát rendeltem meg, de tévedésből ezt küldték. A terméket nagyon rosszul csomagolták be, így 3 szín szinte teljesen széttörve érkezett, hatalmas rumlit csinált a konyhában, amikor kibontottam a csomagot, mindenhova került a fényes festékből. Persze menthető volt a paletta, a többi 11 színnek semmi baja nem volt, így alapos tisztogatás után egy teljesen használható terméket tudhatok magaménak. :)
A letakarítás után észrevettem, hogy valami gubanc került a rendszerbe, mert bizony van két olyan szín is, ami kétszer szerepel a színösszeállításban. A panasztevés után a teljes árat (kb. 800Ft) visszautalta az eladó, tulajdonképpen ingyen jutottam hozzá.
És akkor konkrétan a véleményem...Semmiféle irritációt nem okozott, a színek gyönyörűen pigmentáltak, és érdekes módon felvitelkor egyáltalán nem potyognak! Pupa alappal használtam őket, így nekem este is ugyanolyan pigmentált és rendezett volt a szemsminkem, mint amikor felkentem. Alap szerintem mindenképp kell alájuk, de minden más festék alá is.
Szuperül használható paletta. Nincsenek hatalmas csillámok, egyáltalán nem gagyi festéket tartalmaz. Egy próbát mindenképp megér, ha tetszenek a benne szereplő színek! A matt verziót is mindenképp be fogom szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.