eBay

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   www.ebay.com   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GI85, Módosítva: 2015. február 12.

Lelőhely:   www.ebay.com
Kategória:   Ecsetek

Bettu

2017. szeptember 6.

Hát én imádooom! Aliexpressről rendeltem ugyanezt. Nem vagyok egy nagy ecsetes, de ennyi pénzért nekem ez ajándék volt. Szerintem a drágább ecsetek is simán ilyen minőségűek, amiket darabonként vettem eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

manitia

2015. szeptember 14.

Update: Kipróbáltam és borzasztóan csalódott vagyok. A szálak annyira szar műanyagok, hogy például, amelyiket szemöldökre szántam szemöldökpor felvitelére az sem működik! Szinte hallom ahogy nyikorognak a szálak a szemhéjpúder felvitelénél! Egyik ecset sem használható. Kuka! Az 1 db catrice pufi ecsettel többre megyek és itt most nem a szintetikussággal van bajom. Egy oriflame kétvégű szintetikus szőrű ecsetem is van és az jól működik. Ez a készlet egyszerűen rossz! Ami ér valamit az a szemöldökfésű, de azzal már rendelkezem így ezt odaadtam a testvéremnek, de 1400-at nem adtam volna ki egy szemöldökfésűért....

Most kaptam meg. Hát első ránézésre elég kiábrándító. Műanyag sörtés, kemény ecsetek, egyáltalán nem az a fajta, amit az ember szívesen használ a szemére. Ez sajnos a képeken nem látszik egyáltalán. A pozitív vélemények pedig megtévesztőek. :/ Kipróbálom őket és majd update-elek, de egyenlőre 3 csillagot adok, mert mosáskor nem hullottak egyáltalán a szőrök és egyébként egyáltalán nem gagyi. Még az is lehet, hogy megbarátkozom velük. Meglátjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

kesztviki

2015. március 9.

Én is a lapos, rövid, tömött szemre való ecsetek miatt rendeltem meg én a szem kihúzására és a szemceruza eldolgozására használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A többit is ki lehet használni hellyel közzel. De ennyi pénzért nyugodtan meg lehet rendelni bárkinek, mert biztos talál közte kedvencet, amit aztán napi szinten tud használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Dius24

2015. március 9.

Nagyon jó ecsetkészlet sok féle ecset van benne nekem nagyon bevállt jól kis tudom használni és még dekoratív is csupa 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

GI85

2015. február 16.

Jo kis ecsetkeszlet.Az az igazsag,hogy a rovid szoru lapos pici ecsetek miatt rendeltem meg.Nagyon olcso volt es egyebkent is ram fertek mar ilyen szem-szaj ecsetek.:DAz egyik ilyen rovid szoru lapos ecset,teljesen kemeny.Es imadom!Ennel jobb szemoldokecsetem meg sosem volt.:D A nagy lapos ecsetet korrektor felvitelere hasznalom.A tobbi ecsetet,hol szemre,hol ruzs felvitelere.Teljesen jol ki lehet hasznalni.Van benne tobb ket vegu ecset is es egy szemoldok spiral-kefe.Megerte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.