eBay

Ár:   1000 Ft-tól   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   1000 Ft-tól
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Japán tervezésű, 3 dimenziós masszírozó roller 2 darab görgővel. A 360 fokban forgó görgők közé képes befogni a bőrt és az izmot, így hatékony masszírozást biztosít. Nyele könnyen fogható. Kis mérete miatt utazáshoz vihető. Környezetbarát ABS anyag. Bőrirritáció-mentes. Vízálló, könnyen tisztítható.

• Arcra és testre
  • Izomlazításra (pl. sportolás, elalvás, ülőmunka kapcsán)
  • Vérkeringés fokozására (sápadt arcbőr esetén érdemes reggeli kezelést alkalmazni)
  • Bőrfeszesítésre (arcon és tokán is) - a vérkeringés javításával, elasztin- és kollagéntermelés növelésével
  • Előalkalmazása segíti a krémek jobb felszívódását
  • Anyagcsere javítására (új narancsbőr megjelenése ellen)
  • Alakformálásra (derékon, combon, felkaron, dekoltázson, fenéken stb.)
  • Feszültség enyhítésére

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vadvirag919

2021. március 2.

Nekem Alis van és elektromos, amin állítható a rezgés és a microvibráció (apró áramütésszerűség :D) is, de alapvetően ugyanezek a görgők. Kb. 3500 Ft.ért szereztük be.
Komolyan fantasztikus. Kettő hét alatt produkált egy sokkal hangsúlyosabb arccsontot a fejemre pedig csak esténként pár percre használom. Szárazon is kellemes, és az arckrémet is jó vele bemasszírozni. Utóbbi esetben mondjuk durvább a rezgés/vibráció egyes fokozaton is, és az ínyem itt ott furcsán zsibog (a tömött fogamnál pl.) Elméletileg narancsbőrre, ill. általános masszázsra is megfelel. Majd, ha nem leszek olyan lusta akkor ezeket is rendszeresítem, de most nekem teljesen megfelel az, hogy végre tónusos arcom van. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

tomkogy

Korcsoport: >54
2018. december 19.

Vogue, Harper's Bazaar Youtube videókban láttam, hogy modellek is használnak hasonló arcmasszírozókat, lehetőségem volt közel 3000 Ft-ért ezt beszerezni, gondoltam miért ne? Egyelőre nagyon kellemes használni, relaxál, kikapcsol. Szívesen görgetem a bekrémezett, beolajozott arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 19.

Hecate

2018. július 6.

Izom és izületi panaszok miatt, meg mert szeretem a kényeztetést több masszírozókészülékkel rendelkezem. Ezt a terméket már ismertem látásból az Ebay-ről, de bevallom kezdetben gagyinak véltem, nem akartam megvenni egyáltalán. Majd úgy adódott, hogy lehetőségem nyílt kipróbálni. Az alkaromon húztam föl-le és láttam megemeli a bőrt és éreztem mennyire kellemes. Rögtön meggyőzött. Vennem kellett magamnak és szeretett rokonomnak is, aki már szintén naponta használja a sajátját. Tudom furcsa alakja van, de a görgők - bár sajnos a képen nem igen látszik - pici, precízen kidolgozott, sima felületű háromszögekből állnak össze (, gyémántszerű), így mindig a bőrhöz érnek, elég nagy felületen. Még kézujjakat is lehet egyenként masszírozni vele, annyira jól be tudja fogni a testrészeket. Testformázásra és arcfrissítésre, illetve az állkörnyék feszesítésére használom minden nap. Este az ágyam melletti asztalkán tárolom, mert ha reggel az alvástól elgémberedve ébredek pár mozdulattal helyretesz. Kiválóan serkenti a vérkeringést. Számomra hatékonyabb, mint az elektromos masszírozóim.

Örülök, hogy környezetbarát anyagból készítették, vízálló, jól hordozható és könnyen tisztítható. Bal és jobb kézzel egyaránt könnyen használható. Gyenge masszázshoz a nyelet a bőrrel párhuzamosan kell tartani, erős masszázshoz a nyelet emeljük feljebb!

Nem ajánlott terhes nőknek, vagy szoptatáskor, menstruációkor érzékeny hölgyeknek. Nem szabad égett vagy vérző bőrfelületen használni és kén alapú kenőcs után se alkalmazzuk.

A kis fekete csík a nyelén nem nyomógomb. Állítólag napelem, és ha néha napon tároljuk a masszírozót, akkor energiát is ad - külföldi lapokon erre mikroáram, hőterápia és ionizálás kifejezéseket olvastam. Én ebben nem hiszek, de az biztos, hogy ilyen napos töltés nélkül is remekül szuperál. :o)

UPDATE: Ma reggel benéztem a fürdőszobai tükörbe és két oldalt árnyékos volt az arcom mindkét fele egyformán. :D Soha életemben nem tapasztaltam ilyet a fürdőmben és nem kezdtem más új terméket használni. A tükör és a fürdőlámpa fixen rögzített, így csak ez a masszázsroller okozhatott ilyen hatást. Tényleg V-formázza, keskenyíti az arcot ezért esik rá máshogy a szokásos fény. Jó értelemben "beesettebb" a két arcfél - alapból kerek arcom van. Tapintásra viszont kellemesen tömör és rugalmasan puha az arcbőröm. Pedig csak 2 hete használom. Igaz naponta többször. :) Nagyon odavagyok az örömtől.

Nyáron mindig feldagad a bal lábam. Isteni görgetni rajta és előbb segít leapasztani. Igaz az ödéma vissza-visszatér, de ez egy új segítségem ellene.

UPDATE 2: Kapható 4 görgős változat is. Beszereztem belőle. Isteni a derékra, hátra. Van aki gerincnél megmasszíroz vele és utána mintha 10 évvel fiatalabb lenne a testem. Energikus leszek, könnyebben mozgok. :o) Persze ezt a két görgős verziót is használom. Jobbá teszik az életem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.