eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

3in1 segédeszköz szempillaspirálozáshoz: alsó- és felső szempillasor "pajzs", szempillafésű. A "pajzs" segítségével megelőzhető a szemhéj véletlen összefestékezése spirálozás közben, míg a fésű résszel eltávolíthatjuk a felesleges festéket a szempillákról.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csibe0704

2016. július 16.

Nagyon hasznos tud lenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Nagyon hasznos tud lenni :)

MAnna24

2015. október 18.

Orulok hogy megvettem ennyi penzert. Igaz, hogy nem egy kotelezo darab, de hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

peto.kittus

2015. október 10.

Kellett pár nap mire ráéreztem a használatára, de sok kellemetlenséget megspórol ha szépen tudod használni. Egyedül a kemény műanyag merevsége zavar, jólenne ha lenne ilyen masszívabb szilikonba is, az jobban illeszkedne a szemhez. :) De ennyi pénzt megért amennyiért megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

svivko

2015. április 4.

Rejtett szemhéjam van, plusz képes vagyok leszúrni magam egy spirálkefével - pedig nem mondanám, hogy a kézügyességem béna, tusvonalat minden probléma nélkül egyenesre rittyentek, de a spirál nem az én fegyverem-, nálam a spirálozás is egy mission, hát még ha szemhéjpúderrel is pepecselek. A jelenlegi divat szerinti génmanipulált gigakeféjű spiráloktól apró halálsikolyt is eleresztenek a szemgolyóim, ha közeledek feléjük.
Gondoltam ez majd megment, és vigyáz a sminkemre, meg a pilláim is klasszak lesznek.
Először is a pro: tényleg foltmentesen lehet vele spirálozni, a szétválasztásnál, és csomómentesítésnél is segít, mert ha a spirált hozzányomjuk a műanyaghoz, akkor fésülve, és egyenletesen tudjuk eloszlatni a festéket.
Kontra: nem kiművelt műanyag, egy két része sorjás, szúr, kényelmesnek sem mindig mondanám, illetve használata mellett lehetetlen kellőképp ívelt pillákat készíteni, mert sok esetben útban van.
Plusz: lustiknak nem ajánlom (tezsvíreim) , úgysem fogják hosszútávra beilleszteni a sminkelési rutinba, macera. Inkább a száradás utáni gyors fülpuci törlés, arra úgyis van mindig pár plusz darab. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Dalmicica

2014. december 16.

Hát nagy reményeim voltak, de nekem nem vált be...lehet hogy csak én nem tudom használni, de nem lehet szépen kifesteni a pillákat ha ezt használom. Inkább összekenem magam, vagy a sminkelés elején spirálozok mert nekem ez a kütyü nem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

bokihugi

2014. június 7.

Az ebay-n találtam rá mivel csak 200 forintot kértek érte így megrendeltem. Nem vártam tőle semmi csodát, gondoltam lesz egy plusz műanyag mütyür ami kallódni fog a sminkes cuccok között. De kellemesen csalódtam. Reggeli sietős készülődésnél előszeretettel használom, mert nem kell bajlódnom a szempilláimmal. Nagyon könnyű használni, nem tapadnak össze a pilláim.
(A megnevezése, ahogy rátaláltam : Eyelash Comb Eyebrow Brush Curler Makeup Mascara Guard Tool Applicator Guiide)
Egyáltalán nem volt rá szükségem, de mivel megszerettem, így jár az 5 pont. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 7.

Egyáltalán nem volt rá szükségem, de mivel megszerettem, így jár az 5 pont. :)