eBay

Ár:   $1.46   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: scintilla, Módosítva: 2016. december 22.

Ár:   $1.46
Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

4 az 1-ben sminkecset szemfestéshez, különböző fejekkel.

dorottya96

2017. október 23.

Az ecsetek jók, de lötyög. Nem elég stabil

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Az ecsetek jók, de lötyög. Nem elég stabil

scintilla

2016. december 14.

Örülök, hogy rendeltem, mert jól használható fejek vannak hozzá, praktikus és nem lötyög, jól rögzíthető. A balról 2. ecset nem kellett, egyszerűen kivettem belőle, így nekem 3 in 1..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.