eBay

Ár:   240 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bunnylove92, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb

A 2015-ös év sláger terméke, lemosható tetoválás.

nagydora911

2017. szeptember 17.

Sokkal olcsóbban beszerezhető, mint itthon. Tartóssága nagyon változó volt, átlagosan 1-2 napig bírta, viszont az ára és a változatos minták miatt megéri beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

szakszil

2016. június 8.

itthon sokkal drágább, ebayről érdemes csak rendelni, igaz melegben, különösen ha tengerben is fürdik az ember vagy csak a Balatonban nem tart tovább 1-2 napig de ennyi pénzért megéri bulira szuper kiegészítő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Niki03

2016. május 23.

Ennyi pénzért itthon nem lehet ilyeneket találni, meg nyáron jól mutat, úgyhogy jöttek hozzám. :) Szeretem őket, kis vidám kiegészítők, nyáron nagyon szépen mutatnak, nem kopnak le gyorsan. Megérte az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

lia007

2016. február 22.

Tavaly nagy sláger volt, így beszereztem én is pár ívet, de nem akartam vagyonokat költeni rá hiszen csak "játék"... nagyon balhés, a színe és tartóssága egyébként nekem is változó volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Kriszti1991

2015. november 10.

Nekem a tartóssága nagyon változó volt, volt amelyik tovább bírta, volt amelyik szinte rögtön lejött....viszont annyira de annyira olcsó (kb 200ft/ív) hogy ennyiért rögtön rendeltem kb 10ívet így jövőre is maradt nagyon sok szóval ennyiért megérte! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

egeresi47

2015. október 11.

Nekem elég sok ideig bírta a strapát, és nagyon tetszett. Ennyiért pláne jó :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

Nekem elég sok ideig bírta a strapát, és nagyon tetszett. Ennyiért pláne jó :-)

lysza1985

2015. szeptember 22.

Képeken meg messziről másokon tetszett, vettem is egyet a nyaralásra. A párom közölte, hogy ez annyira gagyi, hogy azonnal szedjem le. Nem szedtem, de valóban olyan gyerekkorom lemosható tetoválására emlékeztetett, pár napig ugyan fenn is maradt, de többször nem tettem fel, mert elég idétlenül nézett ki, pláne közelről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

baba_girl_16

2015. augusztus 20.

Teljesen megőrültem én is ezekért a tetoválásokért, azonnal be is kellett szereznem belőlük párat. Először a Balatonon találtam rá, de csak valami kisebb kiszerelésre és talán az tartósabb is volt. Csuklómon is bírta 3-4 napig biztos. Aztán Szegeden a Kincses Sziget-nél láttam ezt a fajta kiszerelést. Nagyon-nagyon szépek, csak sajnos ezek a csuklómon egy-két napig bírják, a gyűrű verzió pedig egy napot bír a kézmosások száma miatt. Egyébként ha olyan helyre rakom, ahol nem éri annyi víz, akkor ezek is kibírnak 3-4 napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Ancsuk

2015. augusztus 15.

Eloszor en a kincses szigeten vettem 500 ft-ert de talaltam a kinaiba is 300ft-ért es hozza teszem ugyanaz a termek volt ott is.. meg vagyok bolondulva ertuk, imadom h oltoztetnek es feldobjak a ruhadat😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

egifeny

2015. augusztus 15.

nekem tinikori vaganysag feeling :D kinaiban vettem, az elso keszlet csalodas, mar felrakas utan pergett, masnapra vallahatatlan lett... de ti ilyenre nemnagyon panaszkodtatok, vettem masikat... nos, 1 hete van a bokam felett (2x strandolas) es kb hibatlan! mokas cucc :) az meg felhaborito h egyes helyeken milyen dragan aruljak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 15.