eBay

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

benkaszne

2019. március 13.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Puha sörtéjű, könnyen tisztítható. Lehet felvinni vele alapozót, de arcmaszkot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

Albertina

2018. július 31.

Egyik leggagyibb ebay-es ecsetem. Ritka, kicsi, csúnyán, egyenletlenül vágott sörtékkel rendelkezik. Zabálja az alapozót. Biztos van minőségbeli szórás, sikerült egy silányat kifognom. Alapozásra biztos nem való. Csak azért 2*, mert nem hullajt. Valamire majd elhasználom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

szilvasitimea

2017. augusztus 4.

Szerintem tökéletes, én korrektorhoz használtam csak. Puha a feje, a mérete pont megfelelő. És olcsó is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Lokittypie

2017. július 19.

Adtam egy esélyt neki (ennyi pénzért kinek ne érné meg?) és azt kell mondanom, hogy nekem teljesen bevált. Nem hullik és szépen el tudom dolgozni az alapozót, nekem 5/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Vicus

2017. június 30.

Nem a legjobb, de egy dollárért megéri, volt már rosszabb ecsetem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Nem a legjobb, de egy dollárért megéri, volt már rosszabb ecsetem is.

Kremcica

2017. május 20.

Update:
Már 5. hónapja rendszeresen használom az enyém még mindig nem hullott ki. De ha kihullana se sajnálnám mert kemény 500 Ft volt postával együtt. Az biztos hogy alapozóból sok kell ha ezzel dolgozom el, és nem kézzel (mondjuk blenderrel is sok kell) így inkább kontúrozáshoz használom (púder, highlighter, bronzosító).

2016. December
Kedvenc ecsetem!!! De komolyan ki gondolta volna hogy egy ebayes ecset ennyire jó lehet. Eleve tetszik hogy milyen puha a tömött szőre, de a vágása és ahogy felveszi az anyagot csodálatos. Alapozó, highlighter, bronzosító, pirosító mind kompatibilis, élmény így sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Update:

2016. December

nkatika

2017. április 28.

Korábban sosem próbáltam ecsettel alapozni. Blenderrel vizezés miatt macerásabb. Mindig kéznél volt a kezem, érzéssel eltaláltam, hová kell több-kevesebb alapozó / BB krém.
Aztán maszkokhoz rendeltem előbb ecsetet. Sokban egyszerűsítette a használatukat, a rendszerességhez nagyban hozzásegített. De az lapos, "kerek hegyű" ecset - a célnak tökéletesen megfelel.
A sikeren felbuzdulva kerestem ezt a filléres ecsetet, abszolút szem előtt tartva, hogy tömör, vastag, puha szőrű legyen. Ez mind igaz fenti ecsetre.
És hát bámulatosan tudok vele dolgozni, mintha mindig is használtam volna. Én kikeverem a színt a tenyeremben, enyhén nedves kézzel bepöttyözöm vele az arcom és azonnal nekiesek ecsettel, festeni. Maszatolni. Kenni. IMÁDOM a végeredményt, kézzel, de még blenderrel sem sikerült ilyen eredményt produkálnom eddig. Furamód az addig használhatatlannak vélt alapozóim is működnek ezzel (ergo nincs "kukacosodás", morzsolódás). Szépen be tudok fedni vele mindent. Nem fogyasztok több alapozót - nálam alapból a tenyeremen marad a mennyiségek fele, de néha kettőből keverek aktuális bőrállapot szerint.
Szerintem beszerzek egy tartalékot is. Ennél jobbat a célra nem fogok találni, de nem is keresek!
Nem hullik, könnyen tisztítható és hát az eredmény... Meg az ára!... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 28.

Nem hullik, könnyen tisztítható és hát az eredmény... Meg az ára!... :)

stimea

2017. április 25.

Imàdom! Kb. 180 ft-èrt vettem, viszonylag hamar meg is èrkezett. Azòta szinte minden nap hasznàlom ès teljesen elègedett vagyok vele. Nem hullik a szőre ès nem esett szèt. Kövezzetek meg de èn az alapozòt,a bronzert ès a pùdert is fel szoktam vinni vele :D ìgy aztàn vègkèpp megèrte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

csakaaa

2017. március 4.

Könnyű vele dolgozni, tömött, puha, az árát maximálisan megéri. Anno kettőt rendeltem belőle egyből (aliexpress), nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

szancs95

2017. február 21.

Puha, nem hullik és könnyű tisztitani. Nagyon szeretem. Az ára meg.. hehe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Puha, nem hullik és könnyű tisztitani. Nagyon szeretem. Az ára meg.. hehe :)