eBay

Ár:   250 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: scintilla, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Bambuszból és lebomló műanyagból készült, közepes sörtével.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

PatriciaF

2019. május 26.

Az itthoni árakat elnézve meglepődtem, hogy ugyan az a termék horror áron érhető el amit egy külföldi oldalról poton pénzért lehet megszerezni. Szenzációs még mindig ez a "védjük a környezetet" téma amire jó magas haszonkulcsot lehet rárakni. Nagyon meglepődtem amikor az első ilyen bambusz fogkefe szembejött velem online... pár száz forintért... kiválasztottam a legszimpibb legtöbb eladásos eladót és bepróbáltam. Nem vagyok fogkefe szakértő, sok dolgot a saját tapasztalataim mellé nem tudnék leírni, de ezeket fogadjátok szeretettel. :D
1.) Nyilván nem elsődleges szempont ennél a terméknél, hogy kényelmes és könnyű legyen a fogása, elég érdekes elsőre a termék de amilyen egyszerű olyan nagyszerű.
2.) Menstruációs időszak alatt / előtt / után (mikor hogy..) van hogy érzékenyebb az ínyem is, a fogdokim természetesen ajánlotta, hogy vegyek 2 kogkefét egy soft és egy medium erősségűt, és amikor ahogy melyikhez van több vagy kevesebb kedvem azt használjam. Ennek a sőrtéi hosszúak, nincsenek benne cifrák és semmi baja az ínyemnek mióta használom.
3.) Kb 2-3 hónapja használatban van, lassan csereérett lesz, de őszintén megmondom, hogy olyan mint amikor elkezdtem használni. Egy átlagos fogkefe sörtéi az esetemben ilyenkor már szana szét állnak és nem jó vele a fogmosás, ennek még baja nincse, de a megbúvó bacik miatt nem fogok szétesésig használni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

scintilla

2018. január 4.

Ennél a fogkefénél maradok! Már mindenfélét kipróbáltam, főleg a soft sörtéjűek között, mert érzékeny az ínyem. Ez tényleg elég puha. Kicsi a feje és a nyele is kényelmes. Csak ajánlani tudom!

Azóta négyet rendeltem még, más-más színekben és meglepetésként ért, hogy két szín soft, két szín medium lágyságú. Ennek külön örülök! +ez az egyetlen fogkefe, amit le lehet tenni a mosdó szélére anélkül, hogy az oldalára szédülne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.