eBay

Ár:   $1   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: love_cinderella, Módosítva: 2014. július 8.

Ár:   $1
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

A Beauty Blender eBay-es változata.

Blackxentric

2019. október 15.

Életem legrosszabb blendere. Kemény és nem is dagad meg. Az alapozót magába szívja, eldolgozni vele lehetetlen bármit is. Kétszer használtam, mikor próbáltam kimosni azt sem lehetett. Valószínűleg a legrosszabb szériából került hozzám egy darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

tara95

2019. október 15.

Nekem is a linkelt, egy az egyben bb dupe van meg, dobozzal, ahogy kell. Feketére esett a választásom. Nem olyan eszetlenül puha és szétesős mint a RT, sokkal jobban szeretem ha inkább kicsit keményebb, de bírja a mosást. Vizezve majdnem a triplájára dagad. Én úgy sminkelek, hogy egy ecsettel (ami általában macskanyelv) eloszlatom az alapozót és a korrektorokat, a felesleget leitatom a blenderrel. Erre tökéletes, illetve a púdert is ezzel viszem fel, a nagy ecsetet csak a felesleg leseprésére használom. Szuperül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

livia0

2019. szeptember 25.

Én szinte két éve vettem ebből fél évet nem használtam, viszont alapozó felvitelre ez a legtökéletesebb szivacs amit eddig használtam. Nekem puha és jól "dagadó" nedvesedő érkezett. Amint megtalálom a linkjét újra rendelem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Tincs

2018. február 17.

Sajnos nem váltak be, kettőt is rendeltem különböző eladóktól, de elég silányak. Más sima olcsó sminkszivacs is hozza ezt az eredményt. Biztosan ki kell fogni az eladót, hogy hasonlót kapjunk az eredeti blendeihez. Egyik szivacs sem nőtt meg víz hatására, alig lehet kimosni, vagy túl kemény vagy túl puha, és rengeteg festéket szív magába. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Hajnacinci

2017. december 28.

Up Date: a nyáron vásárolt, napi használat mellett még mindig bírja a gyűrődést:-) Szóval nálam, minőségben mindenképpen hozza a drogériás társai élettartamát! A kollegináimnak is vásároltam azóta, tapasztalat: hogy a műa. dobozba csomagolt a legjobb, legpuhább.

Véleményem szerint bőven tud annyit mint a drogériás társai! (Miután alig 2 hónap használat után berepedezett a 4*-be kerülő Dm-es) Elsőre valóban kemény, és kicsinek tűnik de pár átmosás után puhul/tágul a kis szivacs és szappannal, samponnal tökéletesen tisztítható. Nem tapasztaltam hogy több alapozót venne föl, mint amiket korábban használtam. Örülök hogy rátaláltam, kínai üzletekben is megvásárolható, átlagban 400- körüli áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

Kremcica

2017. november 30.

Update:
Azóta bővült a blender gyűjteményem RT és FyB szivacsokkal, így biztosan mondom hogy ez tapintásra túl mű és kemény. Bár van ennél rosszabb is...

Meg van már egy ideje, lassan cserélni is kell, nálam jól szuperál. Legalább annyira mint az újonnan vett Mülleres blenderem. Méretileg is kb bolti nagyságú, anno összehasonlítottam az avonos blenderrel az is ugyanilyen. Ha van időm kivárni én ilyet szoktam rendelni mert sajnálok többet adni egy szivacsdarabért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Update:

csill87

2017. október 20.

Igaz ellenzem a másolatokat, de ebből az eredeti BB szivacsot soha nem venném meg olyan áron, mint amennyibe kerül és nem is értem, hogy sokan hogy használhatják úgy, ahogy.
Ezek a szivacsok nem száradnak meg egy nap alatt! Sem télen, sem nyáron. Sőt én még két nap után is érzem, hogy nedves a szivacs. Most ez a kis tünemény 3 (!) nap alatt száradt meg a radiátoron úgy, hogy a közepe már kicsit sem volt nedves.
Azért ha belegondolok abba, hogy ha valaki fél-egy évig használ egy Beauty Blendert úgy folyamatosan, hogy közben sohasem szárad ki teljesen, elborzadok attól, hogy mennyi baci lehet benne, amit az arcára ken..... Merthát ugye drága volt, nem dobja ki.... Szerintem egy ilyennek maximum 3 hónap a szavatossága, és utána kuka, akkor is ha márkás eredeti BB. és drága volt.

Arról meg már nem is szólva, hogy ha valaki heti hat napot sminkel és tiszta, száraz szivaccsal akarja ezt megtenni, akkor 4-5 darab szivacs simán kell. Ez BB áron számolva már egy kész vagyon, amiért valami értelmesebb dolgot is lehet venni.... na kb emiatt a gondolat menet miatt döntöttem úgy, hogy most az egyszer jó lesz nekem az ebayes is. És milyen jól tettem!

Nagyon szuperül megdagad a víz hatására, ami hozzám érkezett és nagyon puha anyaga van, nagyon minőségi. Egyébként nem is volt olyan olcsó mármint az Ebayországhoz képest, szerintem olyan 800 ft körül volt, de minőségre simán van jobb is, mint az eredeti RealTechniques szivacsom és az kb kétszer annyiba kerül. A hófehér színűt választottam és bb csomagolásban is érkezett. A vicc az, hogy az eredeti RT szivacsomból nem tudom kimosni az alapozót, ebből meg igen, pedig ez még fehér is... Én megdöbbentem, hogy ez mennyire jó.

Ráadásul pont ennyi pénzt vagyok hajlandó adni valamiért, amit aztán 3 hónap múlva ki is dobok. Én még tuti fogok venni egy zsákkal belőle, és így mindig tudok majd tisztát használni.

Ud.: Most erről a linkről rendeltem és olyan szuper puha blendert kaptam, gyönyörű hófehérben, hogy még jobb a minősége, mint a Real T. szivacsnak:

Egyébként többet is rendeltem már, más eladótól, és bizony volt olyan, ami szinte azonnal a kukában landolt, mert olyan volt a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

szilvasitimea

2017. szeptember 13.

Nagyon meglepodtem, hogy milyen kicsi! Eleinte odzkodtam tole, de ma mar ezzel kenem el a korrektort. Jol elkeni, jol lehet vele dolgozni.

ps. hozza merve a most hasznalt RT blenderhez eg es fold, de szerintem teljesen megteszi a dolgat, foleg elso blendernek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Sebibarbi

2017. augusztus 21.

Ebayről rendeltem, 1000 Ft körül volt egy rózsaszín szivacs, plusz két pici zöld szem alá való BB utánzat. Mind a kettő BB dobozban érkezett, a rózsaszínt használtam még csak alapozó és korrektor eldolgozásához. Nagyon jól megduzzad ha vizezem, és valami elképesztően puha! Nagyon szépen és könnyen lehet dolgozni vele! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Andii17

2017. augusztus 20.

Nekem nagyon jó döntés volt. Sokkal olcsóbb, viszont nagyon jó szivacsról beszélünk.Ezzel dolgozom el az alapozót illetve a korrektort.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.