eBay

Ár:   210 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: love_cinderella, Módosítva: 2015. augusztus 5.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ad-Namah

2018. május 24.

Az enyémnek nagyon szetallnak a szálai, és elég gyenge is. Mivel nagyon olcsó volt így nem pontozom le annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Fruzsi

2017. december 2.

Az egyik fele nekem szuper satírozáshoz, a másik pedig szín felviteléhez. Ennyi pénzért tökéletes. Puha a szőre, nem hullik tisztításkor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

bdori

2017. április 17.

Satírozós felét szoktam használni, nekem teljesen megfelel, sokszor ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

egeresi47

2017. január 8.

A vékonyabbik felét használom szemhéjfestéshez, arra tökéletes. Nagyon szeretem, nem hullik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

szusszi

2016. november 7.

Nagyon szuper kis ecset! Végre nem kell szenvednem a különböző applikátorokkal a satírozásnál. Nem hullik, jó a fogása, részemről megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

educ

2016. október 21.

Nem annyira minőségi ecset, de egynek elmegy. Én pl akkor használom ha lusta voltam kimosni a többi (jobb) satírozóecseteimet és már csak ez maradt tiszta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

szilvasitimea

2016. október 7.

Olcso, es nagyon jol lehet vele dolgozni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Olcso, es nagyon jol lehet vele dolgozni! :)

Csucsi08

2016. augusztus 24.

Van belőle vagy 3-4 db-om. Én szeretem, bár inkább a satírozós oldalát. Nekem nagyon bevált, mindenképpen megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

lovereira

2016. augusztus 2.

Jó kis blending ecset, és olcsó is emellett. Puha, nem hullik pedig napi szinten használom és rendszeresen tisztítom. Tényleg megéri várni rá:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

HardCandy092

2016. július 21.

Én a rövidebbik végét használom korrektorhoz, szerintem ezért az árért mindenkinek kéne egy ilyen. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.