eBay

Ár:   $1.5   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vivi.szivi, Módosítva: 2016. február 10.

Ár:   $1.5
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Első osztályú termék, fényes, szagmentes, természetes összetevők, akár 30 napig tartós szín.

80 féle árnyalatban kapható

dori96

2016. október 18.

több ebayos gél lakkot próbáltam már. köztük a bling volt,ami a leggyengébb. szinte az összes használhatatlan ecsettel érkezett..ezenfelül jó, de azért ez elég fontos lenne,hogy fel lehessen megfelelően vinni a gélt..
emiatt mínusz, de egyébként ajánlom ezeket az olcsó gél lakkokat. a fedésük változó, de átlagban 3-4 réteg minimum kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Csillagpor123

2016. július 22.

Én azt mondom, hogy az árát mindenképpen megéri, DE azért nem ez a legjobb gellakkom :D Ha kínait szeretnétek olcsón venni, én a Genailish-t nyugodt szívvel tudom ajánlani. ( Aliexpressről rendelem )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

vivi.szivi

2015. december 23.

Én nem a top coat-ot hanem "sima" színes géllakkot akartam feltölteni, de az ellenőrzés során átírták. Szóval nem is a fedőlakkot, hanem a színes lakkokat véleményezném.
Jelenleg 2 db-bal rendelkezem, aliexpressről rendeltem 400ft-ért/db, még csak az egyiket próbáltam ki, az viszont teljesen jól működött :-) a színe élénk bordó, két réteggel is szép eredményt lehet elérni. a szaga kicsit kellemetlenebb, mint az itthon is elterjedt géllakkoknak, de már 2 hete probléma nélkül viselem a színt.
A másik, még nem próbált neon rózsaszín lakk sokkal sűrűbb a bordó társától, nem tudom, hogy gyárilag, vagy esetleg a hosszú postázás során -külön rendeltem őket - valamilyen hőmérsékleti szélsőségek hatására változott-e meg. Ha kipróbáltam azt is, updateolok.

Előtte természetesen használok prepet+bondot+base-t (jó minőségűeket), és a top copat-ból sem noname fajtát vettem.
Ezért is gondoltam, hogy ha az alap-, és fedőlakkok minőségiek, hátha a színeken tudok egy kicsit spórolni. Csak saját részre és családtagoknak hobbiszinten készitek géllakkos körmöket, de a színekből így sem lehet elég sohasem :-) Azonban elég drágák (CN,DN,MB,PN-t próbáltam előtte), gondoltam olcsóbb alternatíva után nézek. Eddig beválni látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.