eBay

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. április 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Blackxentric

2017. augusztus 4.

Elfelejtettem kimosni első használat előtt és iszonyúan hullott. Legalább harminc szál jött ki belőle addig míg ki nem mostam. Mosáskor még hullott, de azóta egy szál sem. Puha, használata kellemes. Azóta beszereztem több RT ecset készletet is, mondhatom az eredetiek verik az utánzatokat. Ennyi pénzért viszont megéri ez az ecset, bár van olcsóbban is olyan ami ilyen jó. Mindent összevetve egy olcsó és jól használható ecset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

szilvasitimea

2017. augusztus 4.

Óriási, puha feje van, nagyon szeretem! Púderhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Óriási, puha feje van, nagyon szeretem! Púderhez tökéletes.

HRenata

2017. július 2.

Az eredeti nincs meg de tökéletesen elégedett vagyok ezzel az utànzattal. Pihepuha, öröm hasznàlni, én pirosítóhoz is szoktam, szép finoman viszi fel a terméket. Mosást jól bírja, egyetlen szála sem hullott még ki és a formàját is tartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Miliana

2017. május 30.

Két éve megvan, direkt úgy kerestem anno, hogy Real Techniques dupe legyen. Összehasonlítási alapom nincs (csak szemre való ecsetem van eredeti RT az iHerbről), de elmondhatom, hogy ezért a 2 dolláros árért ajándék. Jelenleg bronzosításra használom, elnagyoltabb blendingre, mert pirosításhoz nekem kicsit nagy (elég keskeny és kicsi fejem/arcom van :D), sokszor mostam már, egy szála sem hullott ki, nem deformálódott, a szálak sem állnak szanaszét és jó puha is maradt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.