eBay

Ár:   $3   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NickyFerrum, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   $3
Lelőhely:   online külföldről

Gyorsan száradó, gél állagú, könnyen eldolgozható szemöldökfesték, mely vízálló, tartós és tökéletesen fed.

3 árnyalatban kapható

NickyFerrum

2018. augusztus 26.

Nekem a 02 Dark Brown árnyalat van meg. Ebayről rendeltem és szerencsére olyan csomagban sikerült hozzájutnom, melyhez járt egy ecset és egy kis paletta is, melyre kinyomva a gélt még könnyebben tudok vele dolgozni.

Valóban nagyon tartós. Én a legnagyobb melegben teszteltem és nagyon szépen helyt állt. Könnyen lehet vele dolgozni és relatíve hamar szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.