eBay

Ár:   $2   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Ár:   $2
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló tégelyes szemöldökformázó.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SimonO

2018. december 1.

Nagyon krémes, két árnyalat gazdája is vagyok. Tartósak, a felesleget leszedve természetes hatást lehet elérni velük. Kísérletezésre is megfelelőek, de magam alkalmi sminkekhez is vetettem már be.
A blonde és a taupe árnyalatot keverem, nekem külön-külön nem illenek a szemöldökömhöz. Ettől függetlenül mindkét vásárlásom jó döntés volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

d.anett89

2018. november 8.

Jó pár éve használom, elégedett vagyok vele. Könnyű hasznáni, nem folyik le az arcomról még 40 fokba sem!Szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

rocknrose

2018. november 3.

Már pár éve őt használom, hol Ebony, hol Dark Brown árnyalatokat, de mindegyikkel elégedett vagyok. Szuper termék és ezerszer olcsóbb, mint az eredeti, nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

ellla18

2018. május 18.

Nagyon szeretem,és amióta beszereztem ezt használom a mindennapjaimban! Csak is jókat tudok mondani róla,a pénzét megéri az egyszer biztos! Először is nagyon tartós,felvitele könnyű és egyszerű,és elég sok színárnyalatban elérhető! 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

tonic

2018. március 11.

Eszembe nem jutott volna-pontosabban nem mertem volna- megrendelni,ha itt nem olvasom a jó véleményeket! Az eredeti A. árát sokallom,nekem nem ér meg annyit,még ha jó is, amúgy a boltban egy Revolutiont láttam kb 4,5 ezerért (asszem) ,de azt is sokallom .. Sokféle ceruzát próbáltam már,azért azt,mert a legegyszerűbb kiszerelés számomra, és ilyen típusból egy Freedom van,ami elég jó egyébként.
Az állaga nagyon klassz, könnyen kenhető, de vigyázni kell,h ne vigyünk fel túl sokat,könnyű túlzásba esni.Egy nagyon kevés mennyiség elég, és elvileg sokáig ki fog tartani,amennyiben nem szárad majd be.. Tartós, szép a színe (mivel olcsó,így több színt rendeltem kísérletezésképpen),könnyű a felvitel,jól bírja egész nap, szép az eredmény.
Örülök,h az itt ajánlottak hatására megvettem végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 11.

Örülök,h az itt ajánlottak hatására megvettem végül.

tara95

2018. január 12.

Odavagyok érte. Zselésebb az állaga, ennek ellenére könnyedén lehet vele dolgozni. Nekem a taupe volt meg először, de a vöröses szemöldökömhöz nem volt a legjobb választás, a blonde viszont tökéletes. Egész nap tart, nem szárad be, nehéz az üvege és összességében mindenkinek ajánlom. Annyi, hogy nekem a taupe csak áll itthon, kicsi fogyott belőle. Miskolcon ingyen (esetleg egy megunt szép rúzs, mindig jöhet :D) átadom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

typical

2018. január 9.

Aliexpressről rendeltem a Taupe árnyalatot (szintén ABH utánzat) és imádom. Elsőre kicsit félve rendeltem meg, mert attól tartottam, az ilyen termékekkel nagyon csínján kell bánni, hogy természetesnek tűnő maradjak, de a legjobb döntés volt, hogy mégis megvettem.
A hideg tónusú, szőkés-barnás szemöldököm színéhez nagyon jól passzol, és könnyen, gyorsan lehet vele dolgozni. Korábban port használtam, de egyrészt abból nem találtam olyat, ami elég világos, és nincs semennyi vöröses beütése - másrészt ez jobban kitölti a hiányos részeket, anélkül, hogy művivé tenné a szemöldök formáját. Amióta megvan, csak ezt használom, és biztosan fogok még rendelni (bár sajnos pontosan ezt már nem árulják).
Ajánlom mindenkinek, aki keresi a tökéletes szemöldökformázót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Ajánlom mindenkinek, aki keresi a tökéletes szemöldökformázót.

aalexaa

2017. november 18.

ABH utánzathoz volt szerencsém nekem is, elsőre az ebony árnyalathoz, de mire megérkezett, hajszínt váltottam, így nem is használtam, csak kipróbáltam és eladtam. Nemrég viszont megrendeltem a taupe árnyalatot és valami hihetetlenül imádom! Könnyű vele dolgozni, természetes, tartós, ha ez ilyen szuper, nem is tudom, milyen lehet az eredeti. Mivel megint hajszínváltáson gondolkodom, megint újat kell rendelnem, így nem is adnám ki az eredetiért az árát, de ezt imádom, soha többet ceruza vagy por!
Update: Megérkezett a következő, soft brown árnyalatban. Tulajdonképpen hasonlóan világos, mint a taupe, csak meleg tónusú. Rendelhettem volna sötétebbet, mert most sötétbarna a hajam, de hajlamos vagyok túlkapni, ezzel pedig nehezebb:D Ráadásul ha világosabb lesz a hajam, ahhoz is fog passzolni. Szuper termék, még mindig az abszolút kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

kkkrisztina

2017. március 21.

Nekem is anastasia dupe van az ebayről :D törötten érkezett a kupak, az eladó készségesen visszaküldte az árát(500ft). :D Egyébként a terméke nagyon jó, tartós, sokkal jobban bevált mint a szemöldökceruza vagy a por állagú termékek. Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

vulpemania

2016. október 7.

Nekem Anastasia Pomade dupe-ja van meg az ebayről, de ennyi pénzért ajándék, komolyan! :) Nem túl pigmentált, de jól építhető, meg amúgy sem szeretem ha természetellenes a végeredmény. Nekem a medium brown van meg és egyáltalán nem sárgás az árnyalat, szép hideg szín. Ezerszer jobb, mint bármelyik por állagú társa vagy szemöldökceruza, amit a drogériákban vettem.Egy szuper ecsettel precíz mozdulatokkal egy tönkrement szemöldököt is újjá lehet éleszteni! :) Aki még nem próbált ilyen zselés állagút és nem akar sokat költeni rá, ez kötelező darab! 5☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.