eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2021. március 31.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

A különleges textúrájú szivacs segítségével, körkörös mozdulatokat alkalmazva eltávolítható az ecsetről a pigment, így egy ecsetet újra és újra felhasználhatsz, anélkül, hogy ki kéne mosnod. A szivacs egy praktikus fém dobozban érkezik, és meleg víz, valamint szappan segítségével könnyen kitisztítható.

Formidable

2021. április 1.

Nem pontosan a képen látható típus, de egy hasonló van meg Aliexpressről, ami ugyanezt tudja.
Szerintem nagyon hasznos kis eszköz, az erősebb pigmenteket nem távolítja el maradéktalanul, de a világosabbakat igen, így könnyedén bele tudok más színbe is nyúlni az ecsettel, anélkül, hogy előtte ki kellene mosnom. A sötétebbekkel általában azt csinálom, hogy letisztítom a szivacson az ecsetet annyira, amennyire csak tudom, utána pedig egy másik, sötét színt fel tudok rá venni gond nélkül. Arcecseteket is szoktam rajta tisztítgatni, így azoknak a mosási ideje is kitolható szükség esetén.
Ha valakinek kevés ecsete van, mert mondjuk kezdő, annak szerintem nagyon jó barátja lesz ez a kis eszköz, de még nagyobb ecsetkollekcióval rendelkezőként is rendszeresen előkerül nálam. :)
Az ecseteimnek semmi baja nem lett a használatától, nem sérti a sörtéiket sem egyáltalán, a kis fém dobozzal pedig irtó praktikus, ráadásul az ára is kedvező: én kb. 900 Ft-ért vettem egy fémdobozt négy szivaccsal. Ezzel kapcsolatban egyébként az a tapasztalatom, hogy a szivacsot könnyen és gyorsan ki lehet tisztítani, illetve viszonylag gyorsan ki is szárad, ezért ha valaki ritkábban sminkel, akkor egy szivaccsal is jól el tud boldogulni (egy szivacs sokáig használható, plusz ha már eléggé szennyezett, akkor csak meg szoktam fordítani és a másik oldalát is lehet használni), bár annál a seller-nél, akinél én vásároltam, nem volt nagy árkülönbség az egy és a négy szivacs közt, ezért választottam az utóbbit (mondjuk szerintem eggyel is ellennék simán).
Összességében egy egyszerű, de nagyon kis hasznos eszköz, szerintem must have darab, főleg, ha nincs sok ecsetünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.