eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

dorii0106

2019. január 12.

Nagyobb ecseteknél nekem kicsi volt, ezért kap 3 csillagot. Ezt felváltotta a rossmann-os ecset tisztító, na az tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Erina

2018. december 16.

Szeretem használni, gyorsabban és egyszerűbben tisztítom vele az ecseteim. A kisebbekhez és a nagyobbakhoz is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

julcsa95

2018. december 6.

A funkcióját remekül betölti. Szépen és alaposan ki tudom vele tisztítani a kisebb és nagyobb ecseteimet is. Nem létszükséglet, de ha sok ecseted van nagyban mekönnyíti a tisztítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

p.bettina

2018. december 6.

Igazából nem egy olyan termék, amitől hatalmas dolgokat vár el az ember. Ez egy egyszerű kis termék, amit tudnia kell, azt becsületesen tudja. Én ecsettisztító folyadékkal szoktam használni, tökéletesen működik. Aki ecsettel dolgozik, mindenképp szerezzen be egy ilyen kis mütyűrt. Akár ebay-ről, akár máshonnan. Potom pénzért lehet megvenni és nekem pl. évek óta megvan és még mindig tökéletes állapotban van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

lohnerniki15

2018. november 14.

Én imádom az enyémet. Kellemes mentazöld színe van. Én samponnal vagy tusfürdővel szoktam használni. Gyönyörűen, könnyen és hamar kijön a festék az ecsetekből, és a sminkszivacsokból. Kialakításának köszönhetően fel lehet húzni ujjra,vagy tenyérbe fogva is lehet alkalmazni, kinek melyik a könnyebb, kényelmesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

vcseperke

2018. október 18.

Nagyon hasznos kis termék. :) Micellás vízzel kombinálva teljesen eltávolítja a festéket az ecsetekből!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

szoszorebi

2018. október 13.

minden nőnek/ lánynak aki sminkel szüksége van egy ilyenre.. Tökéletes választás..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

FanniV

2018. október 7.

nagyon szépen tisztítja az ecseteket, csakis ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

nagyon szépen tisztítja az ecseteket, csakis ajánlani tudom

Anheszenamon

2018. október 4.

Én nem Ebayről rendeltem, hanem Aliexpressről de teljesen ugyanígy néz ki. Nagyon megszerettem, hatékonyan és gyorsan lehet vele kitisztítani az ecseteket. A menta színűt vettem meg, beleszerettem a színébe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

hát. nem értem mi olyan jó ebben. nem tapasztaltam hatékonyabbnak az ecset tisztítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.