eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

candy28

2020. január 10.

Praktikus, jól lehet használni és olcsó. Kell ennél több? :) Engem megnyert. Mentaszínű van és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

leba

2019. július 18.

Könnyen, gyorsan és alaposan lehet a segítségével tisztára varátsolni az ecseteket. Már nagyon régóta megvan, és még semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Lizz07

2019. július 11.

Gyorsan és alaposan lehet vele ecseteket tisztítani. Régen utáltam ezt a "szertartást", de annyi időt megspórol nekem, hogy már nem húzom a szám, amikor ki kell mosni az ecseteket. Ráadásul az ára is nevetséges. Több éve megvan már. de még mindig semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

PatriciaF

2019. május 26.

Egy ennél picit nagyobb fajtát rendelt a húgom, 3 féle tisztítórésszel, és WOOOOW... nagyon tetszik, szépen tisztít, nem tart sokáig vele az ecset tisztítás. Eléggé spúr fajta vagyok, ezért nem rendeltem én, hiszen "minek ez meg egyébként is miért" perdig pár száz Ft és szeirntem többet spórolok vele, mivel hatékony, és nem kell hozzá sok tisztítószer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

f.eniko

2019. május 18.

Már nagyon sokszor használtam és mèg mindig olyan, mint új korában 😄 praktikus és könnyű vele tisztítani az ecseteket, az áráról pedig ne is beszéljünk ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

ReiHUN

2019. május 17.

Nem teljesen ilyen formájú az enyém, de praktikus a sminkes és a vízfestős ecseteimnél is. :) Kicsit büdi, de idővel elmúlik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

dorii0106

2019. január 12.

Nagyobb ecseteknél nekem kicsi volt, ezért kap 3 csillagot. Ezt felváltotta a rossmann-os ecset tisztító, na az tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Erina

2018. december 16.

Szeretem használni, gyorsabban és egyszerűbben tisztítom vele az ecseteim. A kisebbekhez és a nagyobbakhoz is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

julcsa95

2018. december 6.

A funkcióját remekül betölti. Szépen és alaposan ki tudom vele tisztítani a kisebb és nagyobb ecseteimet is. Nem létszükséglet, de ha sok ecseted van nagyban mekönnyíti a tisztítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

p.bettina

2018. december 6.

Igazából nem egy olyan termék, amitől hatalmas dolgokat vár el az ember. Ez egy egyszerű kis termék, amit tudnia kell, azt becsületesen tudja. Én ecsettisztító folyadékkal szoktam használni, tökéletesen működik. Aki ecsettel dolgozik, mindenképp szerezzen be egy ilyen kis mütyűrt. Akár ebay-ről, akár máshonnan. Potom pénzért lehet megvenni és nekem pl. évek óta megvan és még mindig tökéletes állapotban van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.