eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Ár: 400 Ft , Eladó: MONI17
Állapot: Új, Helyszín: Budapest XI. kerület, Szekszárd, fizetés: Megbeszélés szerint
Brush Egg
Ár: 500 Ft , Eladó: Lizett
Állapot: Soha nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom

Stephanieee

2018. augusztus 14.

hát. nem értem mi olyan jó ebben. nem tapasztaltam hatékonyabbnak az ecset tisztítást.

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Tökéletesen ki tudom vele tisztítani az ecseteket. Az alapozós ecseteket WU2 Samponnal szoktam tisztítani, mivel remekül oldja az alapozót. Érdemes ezt a praktikát kipróbálni.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Enne

2018. július 19.

Jaj hát ezt a kis "kütyüt" én mentazöldben rendeltem néhány hónapja ebay-ről. :) Csak az ujjaimra húzom, beszappanozom és máris kitisztíthatom vele az ecsetjeimet. Imádom! Ráadásul szuperolcsó volt.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

beuc

2018. július 18.

Szuper! Nagyon szeretem.

beuc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Szuper! Nagyon szeretem.

fannib1

2018. július 18.

Aliról rendeltem, szerintem még egy dollár sem volt, ezt a pénzt teljesen megérte, nagyon hasznos.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

dunaimano

2018. május 1.

Én is szereztem egyet, szinte ingyen volt. Könnyen ki tudom vele tisztítani az ecseteimet, és gyorsabb is lett a művelet, mióta ezt használom. Folyékony szappant vagy sampont szoktam rányomni, néha a végén még egy kis hajbalzsammal is átmegyek az ecseteken. Ennyi pénzért ez a cucc nagyon megéri.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

cleo8

2018. április 26.

Sokat hasznàlom, szeretem.
Anyaga sem gagyi, eleg kemény az ecsettisztításhoz.

cleo8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

Sokat hasznàlom, szeretem.
Anyaga sem gagyi, eleg kemény az ecsettisztításhoz.

p1nkp4nth3r

2018. április 2.

Kitűnő megoldás olyan embereknek, akik maguktól nem tudják hogyan lehet ecsetet tisztítani! :)

p1nkp4nth3r
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

PetraD96

2018. március 23.

Szuper kis cucc, szépen ki lehet vele tisztítani az ecseteket.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Szuper kis cucc, szépen ki lehet vele tisztítani az ecseteket.

pandus

2018. március 12.

Elsősorban beauty blender tisztítása miatt vettem meg és nagyon jól szuperál azóta is. Magyar boltokban ezer párszáz forintért láttam, szerintem annyiért is megéri beruházni, aki nem akar várni 3-4 hetet a szállításra. Egyedül azt az "ujj-bedugós részt" nem szeretem rajta, nekem borzasztó kényelmetlen.

pandus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.