eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

Sigma Practk "Palmat" Szilikon Ecsettisztító
Ár: 2999 ft + postaköltség (Magyar Posta) , Eladó: Kisvacak
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Velence, fizetés: Banki utalás után postával küldöm

Formidable

2021. március 13.

Amit én használok, hasonló kialakítású, mint a képen látható, de nem tojás, hanem szív alakú (ez viszont nem olyan jelentős különbség, hogy emiatt érdemes legyen új termékként felhoznom az oldalra szerintem).
Imádom, nagyon gyors és hatékony vele az ecsettisztás, legyen szó nagyobb púderecsetektől kezdve az egészen pici szemecsetekig bármiről. Párszáz forintos tétel csak ráadásul, szerintem 100%-ban megéri valami ehhez hasonlót beszerezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

virnajnifr

2021. március 5.

Nagyon szeretem, sokkal rövidebb idő alatt tudom az ecseteket tiszítani, alaposabban. Eleinte szkeptikus voltam, de nagyon örülök hogy van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

csiges

2021. január 30.

2021.01.09.
Cuki, aranyos meg minden, de nekem anno nem volt ilyen szerkentyűm, és az összeszorított ujjaimmal képeztem egy redős felületet ecsetmosásra, amit még mindig jobban szeretek. 😄 Ez van, kinek a pap...

2021.01.30.
Oké, a kis ecsetek kimosásában verhetetlen. 😅😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

2021.01.09.

2021.01.30.
Oké, a kis ecsetek kimosásában verhetetlen. 😅😂

Alsace

2020. július 20.

Szuper ez az ecsetmosó, könnyedén ki tudom tisztítani még az alapozót is az ecsetjeimből, utazáshoz is remek a mérete!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Odriuss

2020. április 24.

Csak ezzel tisztítom az ecseteimet, nagyon ötletes és praktikus, gyorsan ki lehet vele megfelelően tisztítani őket. Világos rózsaszín van és meg nem válnék tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

candy28

2020. január 10.

Praktikus, jól lehet használni és olcsó. Kell ennél több? :) Engem megnyert. Mentaszínű van és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

leba

2019. július 18.

Könnyen, gyorsan és alaposan lehet a segítségével tisztára varátsolni az ecseteket. Már nagyon régóta megvan, és még semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Lizz07

2019. július 11.

Gyorsan és alaposan lehet vele ecseteket tisztítani. Régen utáltam ezt a "szertartást", de annyi időt megspórol nekem, hogy már nem húzom a szám, amikor ki kell mosni az ecseteket. Ráadásul az ára is nevetséges. Több éve megvan már. de még mindig semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

PatriciaF

2019. május 26.

Egy ennél picit nagyobb fajtát rendelt a húgom, 3 féle tisztítórésszel, és WOOOOW... nagyon tetszik, szépen tisztít, nem tart sokáig vele az ecset tisztítás. Eléggé spúr fajta vagyok, ezért nem rendeltem én, hiszen "minek ez meg egyébként is miért" perdig pár száz Ft és szeirntem többet spórolok vele, mivel hatékony, és nem kell hozzá sok tisztítószer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

f.eniko

2019. május 18.

Már nagyon sokszor használtam és mèg mindig olyan, mint új korában 😄 praktikus és könnyű vele tisztítani az ecseteket, az áráról pedig ne is beszéljünk ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.