eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

leader90

2016. február 16.

Gyors, alapos és cuki. Mint egy pasi ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Gyors, alapos és cuki. Mint egy pasi ;)

mujerconfused

2016. február 7.

Kevesebb mint egy dollár, és tényleg pótolhatatlan, hip-hop meg van vele az ecsettisztítás és csak minimális sampon kell hozzá. Mindenféle mérethez jó, alapdarab mindenkinek, aki ecsettel sminkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

profectuscat

2016. február 7.

update: túl kemény, az ecseteken akármennyi mosószer lehet, nem habzik fel ennek segítségével. Nem dörzsöl eléggé, nagyon gyenge.

nekem is megvan, és nagyon szeretem :) kézzel masszíroztam ki a festéket az ecsetekből, de ez hatákonyabb. Bár elég merev, és emiatt kicsit nehezebb használni, viszont szerintem teljesen jól működik. A kis szemre való ecseteket a rövidke pöttyözött résznél mosom, a nagyobbakat a rácsozott résznél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

gendur.berni

2016. január 27.

Kézzel nem is tudom hogyan lehet rendesen ecsetet mosni. Szerintem ez nagyon jó és egyszerű találmány, nah meg olcsó is, ennyit simán megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Sig

2016. január 25.

Utálok ecseteket mosni, de szeretem ha tiszták :-D Ja, és az összes kéz és körömlakk-gyilkos vegyszeres pancsolásokért se rajongok, főleg ha még sokáig is tart a mutatvány.
Ez a nevetségesen olcsó kis cucc pedig megoldotta az összes ecsetmosós problémát. Nagyon hatékony, az eddigi rááldozott idő töredéke alatt jobb eredményt ér el, mint a korábbi szöszmötölésem - kis helyen elfér, minden ecsetekkel sminkelőnek ajánlom!
És a menta/almazöld szín gyönyörű, nem csak a képeken ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

És a menta/almazöld szín gyönyörű, nem csak a képeken ^^

anette09

2016. január 14.

Olvastam, hogy az arcra való ecseteket nem szokták ezzel most. Nos, én azokra is használom, és ugyanolyan jól működik, mind a kisebb ecseteimen. Egy kicsit tényleg kicsi, de a lapos szemrevaló ecseteimből így is többet mosok vele egyszerre:) Nagyon szeretem, hasznos kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

pritiriti

2016. január 2.

Sok újdonságot mondok el: jó minőségű, olcsó, tökéletesen működik!
Nekem is picit kicsi az ujjaimra, de szerencsére nincs sok ecsetem, így nem is kell sokáig fogdosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Sok újdonságot mondok el: jó minőségű, olcsó, tökéletesen működik!

Mundow

2015. december 19.

Olcsó és tartós, mert kemény műanyagból van.
Vele hatékonyabb és gyorsabb a samponos ecsetmosás.

Egy tipp az ecsetek szárításához: nálam az ecsetek körszárítón fejjel lefele lógnak, így könnyen kifolyik a víz és gyorsabban száradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

Olcsó és tartós, mert kemény műanyagból van.
Vele hatékonyabb és gyorsabb a samponos ecsetmosás.

Cristally

2015. december 7.

Teljesen jól bevált, ecsettisztító samponnal használom együtt és tényleg szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

whpt

2015. december 5.

Sokkal könnyebb vele az ecsettisztítás. Olcsó és hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.

Sokkal könnyebb vele az ecsettisztítás. Olcsó és hatékony.