eBay

Ár:   $1.30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $1.30
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Ujjra húzható szilikon „tojás” ecsetmosáshoz. Speciálisan kialakított felülete elősegíti a sminkecsetek hatékonyabb tisztítását.

lohnerniki15

2018. november 14.

Én imádom az enyémet. Kellemes mentazöld színe van. Én samponnal vagy tusfürdővel szoktam használni. Gyönyörűen, könnyen és hamar kijön a festék az ecsetekből, és a sminkszivacsokból. Kialakításának köszönhetően fel lehet húzni ujjra,vagy tenyérbe fogva is lehet alkalmazni, kinek melyik a könnyebb, kényelmesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

vcseperke

2018. október 18.

Nagyon hasznos kis termék. :) Micellás vízzel kombinálva teljesen eltávolítja a festéket az ecsetekből!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

szoszorebi

2018. október 13.

minden nőnek/ lánynak aki sminkel szüksége van egy ilyenre.. Tökéletes választás..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

FanniV

2018. október 7.

nagyon szépen tisztítja az ecseteket, csakis ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

nagyon szépen tisztítja az ecseteket, csakis ajánlani tudom

Anheszenamon

2018. október 4.

Én nem Ebayről rendeltem, hanem Aliexpressről de teljesen ugyanígy néz ki. Nagyon megszerettem, hatékonyan és gyorsan lehet vele kitisztítani az ecseteket. A menta színűt vettem meg, beleszerettem a színébe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

hát. nem értem mi olyan jó ebben. nem tapasztaltam hatékonyabbnak az ecset tisztítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Tökéletesen ki tudom vele tisztítani az ecseteket. Az alapozós ecseteket WU2 Samponnal szoktam tisztítani, mivel remekül oldja az alapozót. Érdemes ezt a praktikát kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Enne

2018. július 19.

Jaj hát ezt a kis "kütyüt" én mentazöldben rendeltem néhány hónapja ebay-ről. :) Csak az ujjaimra húzom, beszappanozom és máris kitisztíthatom vele az ecsetjeimet. Imádom! Ráadásul szuperolcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

beuc

2018. július 18.

Szuper! Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Szuper! Nagyon szeretem.

fannib1

2018. július 18.

Aliról rendeltem, szerintem még egy dollár sem volt, ezt a pénzt teljesen megérte, nagyon hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.